skladom

238,69 € s DPH
198,91 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
MODELY FOTOPASCÍ
Fotopasce CUDDEBACK
Bez odosielania MMS
Uhol 45°- 70°

8GB SD karta, 8ks batérií ZDARMA!

Kompaktná fotopasca od popredného výrobcu Cuddeback USA. Cuddeback Black Flash® model E3 je právom výrobcom označovaná ako najlepší a najlacnejší Cuddeback v histórii. Zachováva si všetky prednosti väčšieho modelu Attack ako je najrýchlejšia odozva na svete - iba 1/4 sec, ktorá je garanciou viacerých záberov so zverou v zábere, ktorá takmer nemá šancu tejto fotopasci uniknúť! Nová skrinka má pre Cuddeback typické 3D maskovanie a jednoduché ergonomické ovládanie. Technológia Black Flash® je pre ľudské oko úplne neviditeľná a napriek tomu zaisťuje vynikajúcu kvalitu nočných záberov bez rozmazania pohybom. Dosvit jednotky je až 15m, ale automatická korekcia intezity umožní kvalitné zábery aj z bezprostrednej vzdialenosti. Zaujímavým a praktickým detailom je posuvný modul pre zúženie záberu PIR čidla garantujúci zábery s objektom uprostred snímky. V opačnej polohe modulu potom PIR čidlo vykrýva celú plochu záberu objektívu, čo robí túto fotopascu vhodnú aj pre monitorovanie väčších plôch. Ďalším zaujímavým detailom je možnosť prepínania medzi bežným a panoramatickým záberom.

Súčasť balenia: Popruh a montážny prvok Genius Mount.

 

Technická špecifikácia:

Osvetlenie IR neviditeľné
Prehratie videa NIE
Čeština NIE
Foto ÁNO
Foto + video ÁNO
GSM brána NIE
Prehliadanie foto NIE
Závit na statív NIE
SMS ovládanie NIE
Video ÁNO
Skrinka šedá 3D, maskovanie
Ovládač Tlačidlové ovládanie s displejom umiestnené pod krytom na prednej strane
Dosvit 10 - 15 m
Displej černobiely, stavový
Objektív 50°
Externá pamäťová jednotka SD až 64 GB
Max dosah PIR (človek) 25°C 25 m
Rýchlosť odozvy 1/4 sekundy
Napájanie 8 ks AA batérií - núdzovo 4 ks
Programovanie Rotačný prepínač (veľmi jednoduché)
Rozhranie USB, SD, konektor na externý zdroj
Obsah balenia Fotopasca, Upínací popruh, Genius mount
Záber PIR Rozsah prepínací na úzky / široký
SD karta zdarma 16 GB

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie