skladom

29,99 € s DPH
24,99 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo
Zabezpečenie fotopascí
Ostatné príslušenstvo

Flexibilný a rýchly spôsob ako uzamknúť fotopascu a upevniť oceľový box. Robustná verzia zámku vhodného pre uzamknutie a upevnenie oceľového boxu o priemere lanka 8mm. Zámok má patentovanú prievlakovú hlavu s možnosťou stiahnutia na ľubovoľný priemer stromu.

Flexibilný a rýchly spôsob ako uzamknúť fotopascu a upevniť oceľový box. Robustná verzia zámku vhodného pre uzamknutie a upevnenie oceľového boxu o priemere lanka 8mm. Zámok má patentovanú prievlakovú hlavu s možnosťou stiahnutia na ľubovoľný priemer stromu.
 
 
 
 
 
Flexibilní a rychlý způsob jak uzamčít a upevnit ocelový box.Rubusní verze zámku vhodného pro uzamčení a upevnění ocelového boxu o průměru lanka 8mm. Zámek má patentovanou průvlakovou hlavu s možností stažení na libovolný průměr stromu.Flexibilní a rychlý způsob jak uzamčít a upevnit ocelový box.Rubusní verze zámku vhodného pro uzamčení a upevnění ocelového boxu o průměru lanka 8mm. Zámek má patentovanou průvlakovou hlavu s možností stažení na libovolný průměr stromu.Flexibilní a rychlý způsob jak uzamčít a upevnit ocelový box.Rubusní verze zámku vhodného pro uzamčení a upevnění ocelového boxu o průměru lanka 8mm. Zámek má patentovanou průvlakovou hlavu s možností stažení na libovolný průměr stromu.Flexibilní a rychlý způsob jak uzamčít a upevnit ocelový box.Rubusní verze zámku vhodného pro uzamčení a upevnění ocelového boxu o průměru lanka 8mm. Zámek má patentovanou průvlakovou hlavu s možností stažení na libovolný průměr stromu.Flexibilní a rychlý způsob jak uzamčít a upevnit ocelový box.Rubusní verze zámku vhodného pro uzamčení a upevnění ocelového boxu o průměru lanka 8mm. Zámek má patentovanou průvlakovou hlavu s možností stažení na libovolný průměr stromu.
 
Průměr lanka 8mm
 
Délka lanka 1.8m

Priemer lanka 8mm

Dĺžka lanka 1.8m

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie