skladom

19,60 € s DPH
16,33 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo
Napájanie pre fotopasce

S automatickou nabíjačkou olovených bezúdržbových akumulátorov AL 300 s vidlicou môžete kontrolovane nabíjať 2, 6 a 12 V olovené akumulátory. Po dosiahnutí konečného nabíjacieho napätia elektronická regulácia automaticky zníži nabíjací prúd. Vďaka tomu môžu akumulátory zostať v nabíjačke neobmedzene dlhú dobu. Ideálne vhodná na nabíjanie alebo dobíjanie olovených akumulátorov.

Nabíjačka AL300 PRO pre 2V, 6V a 12V

Vhodná pre: gelové batérie, pre bezúdržbové AGM batérie

Napájanie 230 V/50 Hz, ochrana pred prebíjaním, ukazovateľ polarity

Nabíjacie napätie: 2,3 V, 6,9 V, 13,8 V Max. Nabíjací prúd: 0,3 A Hmotnosť: 135 g

Rozmery: (D x Š x H) 91 x 54 x 40 mm pre batérie: 2 V, 6 V, 12 V Dĺžka kábla 1,8 m Nabíjacie kanály: 1 Kapacita batérie odporúčané pre: 1-30 Ah

 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie