skladom

121 € s DPH
100,83 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
PODĽA VÝROBCOV
MODELY FOTOPASCÍ
Lacné fotopasce
Podľa funkcie MMS
Bez odosielania MMS
MINI FOTOPASCE
Fotopasce OXE

OXE Gepard je výkonná mini fotopasca s množstvom funkcií. 

Značka OXE pripravila pre náš trh prvú novinku roku 2020. Mini fotopascu OXE Gepard, ktorá ihneď vzbudila medzi zákazníkmi veľký záujem, a to hlavne vďaka už spomenutým malým rozmerom, vysokému výkonu a nízkej obstarávacej cene! Poďte sa s nami na túto fotopascu, s pudmi lovca a bleskurýchlou odozvou (0,4 s), detailnejšie pozrieť!

Malé kompaktné rozmery

OXE Gepard je fotopasca, pre ktorú jednoznačne platí porekadlo - malá, ale šikovná! No, posúďte sami! Jej rozmery sú 108,5 x 75,5 x 46 mm a my môžeme pokojne povedať, že jej zaradenie do kategórie mini fotopascí je viac ako presné.


Maskované vyhotovenie

OXE Gepard je fotopasca miniatúrnych rozmerov, prepracovaná do posledného detailu. Skvelo zvolená kamufláž je veľmi vhodná na umiestnenie do prírody, kde je voľným okom prakticky neviditeľná a zostane tak takmer bez povšimnutia nielen pred zverou, ale aj pred ľudskou škodnou. Maskovanie fotopasce bolo navrhnuté presne pre podmienky lesov, záhrad a chatárskych oblastí a OXE Gepard je preto vhodná nielen ako fotopasca na zver, ale aj na ochranu majetku.

LED prísvit

Čo by to bolo za lovca, ktorý by nemal perfektné videnie v noci? Áno, preto je fotopasca OXE Gepard osadená 22 LED diódami s dosvitom až 18 metrov. Prísvit je samozrejme neviditeľný (940nm). Žiadny záblesk blesku tak nevyplaší zver ani neupozorní zlodeja na prítomnosť fotopasce. Ako je z produktových fotografií zrejmé, LED diódy sú rozdelené do niekoľkých polí, ktoré sú od seba oddelené prepážkami. Tieto prepážky majú pri fotopasci OXE Gepard praktickú funkciu - bránia nechceným odleskom slnka, ktoré by upozornili na prítomnosť fotopasce a tá by sa potom mohla stať ľahkou korisťou pre zlodejov. Tento bezpečnostný prvok je u iných výrobcov výsadou len prémiových (drahších) fotopascí a nie mini fotopascí bez odosielania MMS.

Šošovka a PIR snímač

Firma OXE má dlhoročné skúsenosti s výrobou zabezpečovacích a iných kamerových systémov. Tieto svoje skúsenosti naplno využila pri vývoji fotopasce OXE Gepard, kde sú použité tie najkvalitnejšie materiály a najmodernejšie technologické prvky. Je tu použitý obrazový senzor 2MPx color CMOS, objektív má uhol záberu 90° s funkciou Auto IR Filter a PIR snímač je veľmi citlivý. Jeho spracovanie vychádza z priemyselných bezpečnostných kamier OXE, pri ktorých sú nároky na citlivosť pohybu naozaj vysoké. Pri fotopasci OXE Gepard je možné nastaviť citlivost PIR snímača na tri rôzne úrovne citlivosti (nízka, stredná a vysoká citlivosť). Celé nastavenie je veľmi jednoduché a zrozumiteľné - zásluhou českého menu.

Batérie a napájanie

Fotopasca OXE Gepard je napájaná 4 ks AA batérií, ktoré sa umiestňujú do boxu nad displejom. Na prevádzku fotopasce je možné použiť klasické alkalické batérie (odporúčame len v letnom období) a líthiové batérie (odporúčame na prevádzku v zime). Fotopascu je možné tiež nabíjať pomocou externého akumulátora 6V/7Ah, ktorý sa prepojí s fotopascou pomocou napájacieho kábla so svorkami. Avšak spotreba batérií u takto malej kompaktnej fotopasce je veľmi nízka a tak si bežný užívateľ vo väčšine prípadov vystačí s alkalickými batériami. Pri teplotách, ktoré klesajú pod mínusové hodnoty, však odporúčame používať líthiové batérie. Náročnejším užívateľom odporúčame dokúpiť externý akumulátor s napájacím káblom. 

Jednoduché ovládanie

Pri výrobe fotopasce OXE Gepard sa dbalo na to, aby byla čo najviac užívateľsky prívetivá. Celé nastavenie prebieha vo vnútri fotopasce - pomocou veľkého 2 palcového displeja a tlačidiel, ktoré sú umiestnené po stranách vedľa LCD displeja (na každej jeho strane sú tri tlačidlá). Na ľavej strane sú tlačidlá na vstup do menu, na vrátenie sa o krok späť a na prehrávanie urobených snímok. Na pravej strane sa nachádzajú tlačidlá na potvrdenie akcie, na pohyb vpred a tlačidlo na robenie snímok. Veľkosť displeja 2", je pri takto malej fotopasci niečo naozaj výnimočné. Vďaka tomu sú položky menu jasne čitateľné. Veľký displej je výhodou na zobrazovanie a prezeranie urobených snímok priamo vo fotopasci - všetko je krásne ostré a viditeľné. Ďalším prvkom, ktorý ovládanie a nastavenie uľahčí, je české menu. Vďaka tomu zvládne fotopascu nastaviť naozaj každý, a to presne podľa svojich individuálnych požiadaviek.

České menu

Fotopasca OXE Gepard má české menu, ktoré Vám uľahčí jednoduché nastavenie fotopasce.


Hlavné funkcie

Rôzne režimy snímania

Užívateľ si môže zvoliť, akým spôsobom chce pohyb pred fotopascou zaznamenať. Na výber má tri režimy. Prvým je režim foto, kedy je urobená fotografia. Druhým režimom je video, v ktorom je zaznamenaná videosekvencia. Posledný režim kombinuje obidve predchádzajúce možnosti, teda foto + video. V tomto režime je najprv urobená fotografia a následne je nahrávaný videozáznam.

Foto rozlíšenie

Kvalitný obrazový senzor dáva možnosť robiť úžasné snímky s maximálnym rozlíšením až 16 MP. Pre menej náročného užívateľa je tu možnosť nastavenia fotografií s menším rozlíšením. Čím väčšie rozlíšenie zvolíte, tým je aj väčšia výsledná veľkosť urobenej fotografie. Voliť môžete z týchto rozlíšení:
 

 • 16MP (5376 x 3024P)
 • 12MP (4608 x 2592P)
 •  8MP (3840 x 2160P)
 •  5MP (3072 x 1728P)
 • 3MP (2304 x 1296P)
 • 1MP (1280 x720P)

Sériové snímanie

Vďaka sériovému snímaniu Vám neunikne žiadny detail. Pri zapnutí tejto funkcie urobí fotopasca po zopnutí PIR snímačov sekvenciu niekoľkých snímok za sebou. V menu môžete voliť z troch možností sekvencie, a to:

 • 1 fotka
 • séria 2 fotografií za sebou
 • séria 3 fotografií za sebou

Video rozlíšenie

Ak patríte medzi tých, ktorí od fotopasce vyžadujú i nahrávanie videozáznamu, máme pre Vás skvelú správu. Fotopasca nahráva videá v maximálnom rozlíšení Full HD (1080p). Užívateľ si môže nastaviť tieto rozlíšenia videa:

 • 1920 x 1080p   
 • 1280 x 720p
 • 720 x 480p
 • 640 x 480p

Dĺžka videa

Dĺžku videa si v nastavení môžete voliť v rozmedzí od 1 s až do 10 min. 

Zvukový záznam

V nastavení fotopasce máte na výber, či chcete pri videu súčasne zaznamenávať i zvuk.

Doba záznamu cieľov

Vynikajúca funkcia, ktorú ocení každý uživateľ fotopasce. Vďaka tejto funkcii si môžete nastaviť presné časové obdobie, v ktorom bude fotopasca reagovať na pohyb a robiť snímky (nastavujete s presnosťou na minútu). Mimo zvoleného časového obdobia je fotopasca neaktívna a dochádza tak k šetreniu batérií.

Časozberný režim

Funkcia, ktorá robí z fotopasce OXE Gepard nadupaného dravca! Ak potrebujete zaznamenať vývoj určitej aktivity v čase, potom je tento režim určený priamo pre Vás. Môžete tak zaznamenať ako sa vyvíjal postup na stavbe, kvitnutie rastlín, rast mláďat a pod.

Fotopasca OXE Gepard ponúka aj množstvo ďalších funkcií - za zmienku iste stojí razítko snímok, ochrana heslom, akustický signál atď.

Obsah balenia:

1x fotopasca OXE Gepard
1x USB kábel
1x montážny popruh
1x statív na tripod
1x montážna doska
3x skrutky
1x slovenský návod

Produkt je uložený v originálnej krabici OXE, ktorá má cez otváracie veko červenú nálepku s označením OXE ORIGINAL a tým si budete vždy istí, že máte v rukách originálny produkt výrobcu OXE.

Obrazový senzor

2Mpx color CMOS

Objektív

FOV=90°; Auto IR Filter

Funkčné režimy

Foto / video / foto + video

LCD

2“ LCD farebný

GSM brána

NIE

SMS ovládanie

NIE

Foto rozlíšenie

16MP, 12 MP, 8MP, 5MP, 3MP, 1MP

Foto formát

JPEG

Video rozlíšenie

Full HD (1920x1080), HD (1280x720), 720x480, 640x480

Video formát

AVI

Záznam foto + video

ANO

Časozberný záznam

ANO

Rýchlosť odozvy

0,4 s

Dosah PIR (človek) 25°

25 m

Záber PIR

90°

IR dosvit

18 m (22 LED)

Pamäť

SD karta (až 32 GB)

Vodotesnosť

IP65

Rozhranie

USB 2.0

Jazyk

CZE, ENG, FRA, ITA, ESP, DEU, PRT, POL, HRV, SVK, SVN, HUN, NLD, FIN, DNK,

Závit pre statív

ANO

OS

Windows XP / Vista / 7/8, Mac 10.2

Napájanie

4xAA

Externé napájanie

6 V (nie je súčasťou balenia)

Rozmery

108,5x75,5x46 mm

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie