skladom

330 € s DPH
275 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
MODELY FOTOPASCÍ
Fotopasce SCOUTGUARD
Podľa funkcie MMS
S odosielaním MMS
S odosielaním na e-mail
4G FOTOPASCE
CLOUDOVÉ FOTOPASCE

Hľadáte kvalitnú fotopascu s podporou cloudu? MG984G-36M obstojí pred tými najnáročnejšími požiadavkami. Podpora 4G LTE sietí s možnosťou odosielania obrázkov a video záznamov vo vysokom rozlíšení.

Najväčšou prednosťou je rýchlosť, najdlhšia detekcia pohybu na trhu a úžasná kvalita fotiek s podporou BolyRaw!

Fotopasca ScoutGuard MG984G-36mHD je novinka od inovatívnej spoločnosti ScoutGuard. Fotopasca s pokročilou technológiou s natívnym rozlíšením c-mos snímača 14 Mpx.

Vďaka pokročilým technológiám sa môžete na túto fotopascu v každom ohľade spoľahnúť. Fotopascu je možné nasadiť ako bezpečnostnú kameru na monitoring nehnuteľností, automobilov, záhrad a iných vecí. Najväčšou prednosťou je veľmi rýchle odosielanie záznamov vďaka 4G modemu a to vrátane videa v tej najlepšej možnej kvalite.

Molnus online cloud zdarma!

Väčšina ľudí podľa našich skúseností si zakúpi fotopascu a každý druhý má problémy s nastavením. Molnus je tu pre vás, aby vám pomohol a uľahčil nastavenie. Stačí si založiť účet a spárovať fotopascu. Nikdy viac nebude mať problémy s nastavením! Pozrite sa na podrobný návod – Pozrite sa na podrobný návod – TU

Prenos fotografií i videa

Fotopasca MG984G-36M je právom najpokročilejšie zariadenie na trhu. Medzi najväčšie prednosti tejto fotopasce patrí podpora 4G LTE sietí. Fotopasca je schopná prenášať snímky až 5x rýchlejšie ako bežné fotopasce a skrátiť tak dobu nečinnosti počas prenosu záznamu na minimum. Aby toho nebolo málo, na fotopasci možno zvoliť aj prenos videí. Jej schopnosti využijete tam, kde potrebujete mať dokonalý prehľad o dianí.

Vysoká kvalita s dôrazom na detail - to je BolyRaw

Pokročilá technológia BolyRaw kladie dôraz na kvalitu záznamu a detail. Vďaka technológii BolyRaw sa fotopasca MG984G-36M posúva ďaleko pred konkurenciu. Nastavenie rozlíšenia fotografií až do veľkosti 36MP a video v norme 1080P 1920 × 1080 bodov.

Pokročilá nočná scéna

Nočná scéna je alfa-omega všetkých fotopascí. Fotopasca MG984G-30M používa vysoko svietivé neviditeľné infra diódy s vlnovou dĺžkou 940 nm. Fotopasca v noci zaobstará kvalitné záznamy, ktoré poslúžia do vzdialenosti 15 metrov na identifikáciu páchateľa. Na účely poľovníctva a sledovania zveri je fotopasca schopná prisvietiť až na vzdialenosť 25 metrov.

Najlepšia citlivosť PIR čidla na trhu

Fotopasca používa patentovaný systém PIR čidla, vďaka ktorému patrí k špičke medzi fotopascami. Detekčný rozsah fotopasce je 3 až 30 metrov v závislosti na monitorovanom subjekte a podmienkach inštalácie.

Páchateľ fotopasci neunikne ani vo vzdialenosti 20 metrov. Monitorovanie zveri sa bežne pohybuje do 15 metrov. Automobily a väčšie subjekty fotopasca zaznamená na 30 metrov.

Najväčšie prednosti

 • ·         Podporuje cloud Molnus
 • ·         Rýchlosť prenášania záznamu
 • ·         Technológia BolyRaw vytvorí fantastické zábery
 • ·         SMS diaľková správa pre ovládanie fotopasce z domu

Fotopasca je vhodná

 • ·         Na ostrahu majetku: domov, garáží, záhrad, a.i.
 • ·         Monitoring zveri: oceníte predovšetkým nadštandardnú citlivosť a výbornú kvalitu fotografií
 • ·         Ak vyžadujete pokročilý management časovačov

Ako fotopasca funguje v praxi

1. Fotopasca po inštalácii stráži miesto Vášho záujmu. V prípade narušenia fotopasca zaznamená pohyb a podľa nastavenia vykoná záznam.

2. Záznam je fotopascou ihneď odosielaný podľa nastavenia na mobilný telefón alebo email.

3. Fotopasca prechádza opäť do režimu stráženia a celá procedúra sa môže opakovať.

 

Diaľková aktivácia/deaktivácia

V rámci aktívnej diaľkovej správy môžete fotopascu na diaľku ovládať a vypnúť tak napríklad činnosť odosielania alebo predĺžiť / vypnúť fotenie.

Rýchle a pohodlné nastavenie

Menu fotopasce je rozdelené prehľadne do tematických záložiek. Extrémne veľká a jemná LCD obrazovka vám umožní rýchle a pohodlné nastavenie.

České menu: áno

Diaľkový ovládač: áno

Diaľková správa: ÁNO, Android OS alebo SMS

3G / GPRS (prenosy na e-mail): áno

GSM brána: áno

Počet možných odoslaných MSS / emailov: 0 (neobmedzene) až 99

Podpora bezdrôtových senzorov: Fotopasca komunikuje s bezdrôtovými snímačmi na 433MHz

Zobrazovacie senzor: CMOS senzor 5 migepixelov

Objektív: F = 3mm / FOV (uhol záberu) = 52 °

Rozlíšenie fotografií: až 36 Mpx

Záznam videa: 720p (1280 × 723) / VGA (640 × 483)

Rozlíšenie MMS správ: MMS = VGA / email = 800 × 600 / OFF

Pamäť: SD karta (8 až 32 GB)

Neviditeľný prísvit: áno

Typ osvetľovacie jednotky: led-diódové 44 ks

IR blesk: 14 metrov, 940 nm

Vzdialenosť snímania PIR senzorov: až 30 m pri 20 C ° normálne citlivosti

Výdrž na batériách: 3 až 6 mesiacov

Výrobca: ScoutGuard

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie