skladom
8594200191191

280,56 € s DPH
233,80 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
MODELY FOTOPASCÍ
Podľa funkcie MMS
S odosielaním MMS
S odosielaním na e-mail
4G FOTOPASCE
NAJPREDÁVANEJŠIE FOTOPASCE
Fotopasce OXE

Model 2023! Fotopasca OXE Spider 4G dokáže urobiť snímky v rozlíšení až 24 MP. Video sekvencie sú zaznamenané vo Full HD, a to vrátane zvuku. Fotopasca je kompatibilná so solárnym panelom OXE Solar Charger a je možné ju ovládať cez mobilnú aplikáciu pre Android / iOS zariadenia. Poďme sa na túto fotopascu pozrieť detailnejšie.

Dizajn

Fotopasca OXE Spider 4G je vyrobená v maskovanom prevedení, ktoré zodpovedá podmienkam slovenských lesov a záhrad. Fotopasca tak nenarušuje chod bežného života živočíchov. Zároveň je aj nenápadná pre vandalov či zlodejov. Fotopasca je v robustnom vyhotovení. K telu fotopasce sa skrutkuje anténa, ktorá zaistí stabilný 4G signál aj v horšie pokrytých oblastiach.

Aplikácia

Fotopascu OXE Spider 4G možné jednoducho nastaviť a následne aj spravovať cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná so všetkými zariadeniami s operačným systémom Android a iOS. Aplikáciu je možné do mobilného zariadenia jednoducho stiahnuť pomocou načítania QR kódov, ktoré sú od výrobcu šikovne umiestnené na krabici fotopasce. Okrem nastavenia fotopasce, umožňuje aplikácia aj funkciu získať snímku, ktorá okamžite urobí fotografiu a odošle ju do zvoleného zariadenia. Máte teda prehľad prakticky v reálnom čase, čo sa pred fotopascou deje.

Solárny panel

Chystáte sa umiestniť fotopascu do miest, kde je dostatok slnečného svitu? Potom je pre Vás výbornou správou, že fotopasca OXE Spider 4G je kompatibilná so solárnym panelom OXE SOLAR CHARGER. Solárny panel je vybavený zabudovanou Li-Ion batériou s kapacitou 3 000 mAh. Vďaka solárnemu panelu niekoľkonásobne predĺžite dobu použitia fotopasce.

Batérie a napájanie

Na napájanie fotopasce sú potrebné 8ks AA batérií. Pri prevádzke fotopasce OXE Spider 4G v letných mesiacoch stačí používať klasické alkalické batérie. V zimnom období, keď teploty klesajú pod bod mrazu, je odporúčané použiť lítiové batérie. Okrem bežnej prevádzky na AA batérie možno fotopascu napájať z externého akumulátora 12V / 7Ah, ktorý sa s fotopascou prepojí skrz napájací kábel so svorkami. Ďalšou možnosťou je napájanie fotopasce pomocou solárneho panelu. Ak už viete, že využijete napájanie externým akumulátorom alebo solárnym panelom, odporúčame rovno zakúpiť jeden z cenovo výhodných balíčkov:

LED prísvit

Fotopasca OXE Spider 4G je osadená 60 LED diódami pre silný neviditeľný prísvit do vzdialenosti až 20 m. Snímky v noci sú tak vysoko kvalitné a ostré. Tým, že je využitý neviditeľný prísvit, nedochádza k plašeniu sledovanej zveri či upozornení na prítomnosť fotopasce pri prítomnosti zlodeja. LED prísvit je možné voliteľne nastaviť na stavy zapnuté / vypnuté.

Jednoduché ovládnie

Ovládanie fotopasce je veľmi ľahké a vychádza z dlhodobých poznatkov užívateľov fotopascí OXE. Na ovládanie fotopasce je k dispozícii veľký 2.4" LCD displej a tlačidlá. Nastavenie a ovládanie fotopasce je uľahčené aj tým, že MENU fotopasce je kompletne v českom jazyku. Okrem nastavenia a ovládania fotopasce priamo na tele produktu, možno robiť všetky úkony aj prostrednístvm mobilnej aplikácie.

České menu

Fotopasca OXE Spider 4G je kompletne v českom jazyku. Fotopascu tak nastavíte aj bez znalosti anglického jazyka a to ľahko a rýchlo!

Hlavné funkcie

Režimy snímania

Fotopasca disponujeme tromi režimami, v ktorých môžete zaznamenávať a ukladať vytvorené snímky:

 •  Foto - fotopasca zaznamenáva fotografie
 •  Video - fotopasca zaznamenáva videozáznam
 •  Foto + video - fotopasca najskôr zaznamená fotografie a následne nahráva videozáznam

Foto rozlíšenie

Fotopasca OXE Spider 4G zvláda robiť fotografie veľmi vysokej kvality. Užívateľ môže voliť medzi tromi typmi rozlíšenia:

 •  24 MP (5632 x 4224)
 •  16 MP (4608 x 3456)
 •  12 MP (4032 x 3024)    Zhotovené fotografie sú vo formáte JPEG.

Sériové snímanie

Funkcia sériové snímanie ponúka možnosť zaobstarať niekoľko snímok v rade za sebou, tým Vám pred fotopascou neunikne žiadny pohyb! Možno nastaviť tieto série:

 • • 1 fotka
 • • Séria 2 fotografií za sebou
 • • Séria 3 fotografií za sebou
 • • Séria 4 fotografií za sebou
 • • Séria 5 fotografií za sebou

Video rozlíšenie

Okrem fotografií dokáže fotopasca zaobstarať aj video záznam v maximálnom rozlíšení Full HD. Aj tu je na výber z troch možností rozlíšenia:

 •  Full HD (1920 x 1080)
 •  HD (1280 x 720)
 •  WVGA (848 x 480)       Videozáznam je vo výstupnom formáte MOV.

Dĺžka videa

Dĺžku videa je možné nastaviť v rozsahoch:

 •  05-10 sec. programovateľný pre bezdrôtový prenos
 •  05-59 sec. programovateľné pre bezdrôtový prenos

Doba odozvy

Fotopasca OXE Spider 4G disponuje neskutočne rýchlou dobou odozvy, ktorá je iba 0,5 sec. Vďaka tomu Vám neunikne prakticky žiadny pohyb pred fotopascou.

Fotopasca OXE Spider 4G disponuje radom ďalších funkcií, ako napríklad nastavenie citlivosti PIR senzora, automatické nastavenie SIM, denné reporty, PIN pre zabezpečenie a mnohé ďalšie. Ak by Vám tu vypísané informácie nestačili, odporúčame si stiahnuť a pozrieť slovenský návod, ktorý nájdete na stiahnutie po kliknutí na Slovenský návod - OXE Spider 4G.

Obsah balenia

 • 1x Fotopasca OXE Spider 4G
 • 1x USB kábel
 • 1x Montážny popruh
 • 1x Anténa
 • 1x návod na použitie
 • 1x Polohovacie zariadenie (statív)

 

Produkt OXE Spider 4G je uložený v originálnej krabici OXE, ktorá má cez otváracie veko červenú nálepku s označením OXE ORIGINAL. Tým si vždy budete istí, že máte v rukách originálny produkt výrobcu OXE.

Výhodné cenové balíčky

Fotopasca OXE Spider 4G + solárny panel

Výhodný cenový balíček môžete objednávať TU.

Fotopasca OXE Spider 4G + externý akumulátor 12V/7Ah a napájací kábel

Výhodný cenový balíček môžete objednávať TU.

Obrazový senzor:

5 Mega Pixels Color CMOS

Efektívne pixely:

2560x1920

Denný / nočný režim:

ÁNO

IR rozsah:

20m

Nastavenie IR:

60 LED

Pamäť:

SD karta (až 32GB)

Ovládacie klávesy:

7

Objektív:

F=3.0; FOV=58°; Auto IR-Cut-Remove (at night)

PIR záber:

52°

LCD:

2,4”TFT, RGB, 262k

PIR dosah:

20m

Foto rozlíšenie:

12MP/16MP/24MP

Foto formát:

JPEG

Video rozlíšenie:

FHD (1920x1080), HD (1280x720), WVGA(848x480)

Video formát:

MOV

Video sekvencie:

05-10 sec. programovateľné pre bezdrôtový prenos

05-59 sec. programovateľné pre bezdrôtový prenos;

Maskovanie:

stredoeurópske

Shooting Numbers:

1 - 5

Rýchlosť odozvy:

0.5s

Spúšťací interval:

4s-7s

Foto + Video:

ÁNO

Sériové číslo zariadenia:

ÁNO

Časozber:

ÁNO

Slučka:

ON/OFF

Prevádzkový výkon:

Batérie: 12V; DC: 12V

Typ batérie:

8AA

Externá DC:

12V

Pohotovostný prúd:

0.165mA

Pohotovostný režim:

6 mesiacov (8×AA)

Automatické vypnutie:

V testovacom režime sa fotopasca automaticky vypne za 3 minúty, ak sa nedotýkate ovládacej klávesnice.

Bezdrôtový modul:

Modul LTE Cat.4; V niektorých krajinách sú podporované tiež siete 2G a 3G.

Rozhranie:

USB / SD / DC

Montáž:

Popruh, statív

Prevádzková teplota:

-25°C až 60°C

Skladovacia teplota:

-30°C až 70°C

Vodotesnosť:

IP66

Prevádzková vlhkosť:

5% - 90%

Rozmery:

128x96x76mm

Hmotnosť:

260g

Certifikát:

CE FCC RoHs

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie