skladom
8594200191177

448 € s DPH
373,33 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

PODĽA VÝROBCOV
MODELY FOTOPASCÍ
VÝHODNÉ SETY
Power
Podľa funkcie MMS
S odosielaním MMS
S odosielaním na e-mail
4G FOTOPASCE
Fotopasce OXE

Fotopasca OXE Panther 4G je fotopasca s funkciou MMS vhodná ako fotopasca na zver alebo ako fotopasca na ochranu majetku.

Kúpou výhodného cenového balíčku ušetríte!

Cenovo výhodný balíček je tvorený fotopascou OXE Panther 4G a solárnym panelom OXE SOLAR CHARGER. Prevádzka fotopasce cez solárny panel je ekologicky i ekonomicky výhodná (nemusíte neustále kupovať nové batérie – tým šetríte svoju peňaženku, ale samozrejme aj prírodu).

Značka OXE sa vracia na slovenský trh fotopascí. Ako prvú novinku roku 2020 predstavila mini fotopascu OXE Gepard, ktorá medzi zákazníkmi vzbudila samé kladné ohlasy, a to predovšetkým vďaka už spomínaným malým rozmerom, vysokému výkonu a nízkej nákupnej cene! Druhou novinkou výhradne určenou pre slovenský trh je fotopasca OXE Panther 4G, ktorá sa radí do najvyššieho možného segmentu fotopascí. Tento model sa pýši funkciou na odosielanie obstaraných snímok do mobilného telefónu alebo počítača, prevádzkou cez solárny panel OXE SOLAR CHARGER či podporou mobilnej aplikácie pre Android a iOS zariadenia. Nesmieme opomenúť ani neuveriteľne rýchlu spúšť 0,4 sec, maximálne foto rozlíšenie 16 MP a maximálne video rozlíšenie Full HD. Poďme sa na tohto krásavca pozrieť podrobnejšie.

Dizajn

Fotopasca OXE Panther 4G je v maskovanom prevedení, ktoré bolo zvolené tak, aby fotopasca čo najlepšie zapadla do slovenských lesov a záhrad. Fotopasca je v robustnom vyhotovení, je tak odolná voči vandalom. Neprehliadnuteľné sú dve antény, ktoré umožňujú fotopasci odosielať zhotovené snímky na Vaše zariadenie cez najrýchlejšiu dostupnú sieť 4G.

 

Aplikácia

Na jednoduché nastavenie fotopasce a jej ďalšiu správu, bola vytvorená mobilná aplikácia pre zariadenia s operačným systémom Androind a iOS. Aplikáciu je možné stiahnuť jednoducho pomocou QR kódov, ktoré výrobca šikovne umiestnil na krabicu fotopasce. Okrem nastavenia fotopasce, umožňuje aplikácia aj funkciu získať snímku, ktorá okamžite urobí fotografiu a odošle ju do zvoleného zariadenia. Máte teda prehľad prakticky v reálnom čase, čo sa pred fotopascou deje.

Solárny panel

Solárny panel OXE SOLAR CHARGER bol priamo vyvinutý pre fotopascu OXE Panther 4G, je s ňou tak plne kompatibilný. Solárny panel je vybavený zabudovanou Li-Ion batériou s kapacitou 3000 mAh. Vďaka solárnemu panelu niekoľkonásobne predĺžite dobu použitia fotopasce.

Batérie a nabíjanie

Prevádzka fotopasce je zaistená 12 ks AA batérií. Na prevádzku v letnom období postačí použiť klasické alkalické batérie. Pri použití fotopasce v zimnom období, kedy teploty dosahujú teplôt pod bodom mrazu, je odporúčané použitie lítiových batérií. Ďalšou možnosťou je použitie externého akumulátora 12V/2,2Ah v kombinácii s napájacím káblom. Prípadne je možné dokúpiť solárny panel OXE SOLAR CHARGER, ktorý Vám zabezpečí dlhodobú, spoľahlivú a v neposlednom rade aj výhodnú prevádzku fotopasce. Ak už dopredu viete, že budete chcieť používať fotopascu spoločne so solárnym panelom, odporúčame dokúpiť cenovo výhodný balíček: Fotopasca OXE Panther 4G + solárny panel.

LED prísvit

Neviditeľný nočný prísvit obstaráva 57ks LED diód s dosvitom až 20 metrov. Nemusíte teda mať strach o kvalitu snímok urobených v noci. Vďaka neviditeľnému prísvitu je fotopasca vhodná nielen ako fotopasca na zver, ale aj ako fotopasca na ochranu majetku.

Ľahké ovládanie

Výrobca OXE pri výrobe svojich produktov dbá na to, aby boli čo najviac užívateľsky prívetivé. Ani fotopasca OXE Panther 4G nie je výnimkou. Nastavenie a správa fotopasce je jednoduché vďaka veľkému dvojpalcovému displeju umiestnenému vnútri fotopasce, kompletne českému a intuitívne usporiadanému menu. Fotopascu môžete nastaviť aj z pohodlia Vášho domova cez počítač skrze nastavovací nástroj, ktorý je na stiahnutie TU. Ďalšou možnosťou, ako možno nastaviť a ovládať fotopascu, je prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá funguje na všetkých zariadeniach s OS Android alebo iOS. V neposlednom rade je podporovaná aj SMS správa fotopasce.

Zrozumiteľné menu - intuitívne nastavenie

Fotopasca OXE Panther 4G je kompletne v českom jazyku. Fotopascu tak nastavíte aj bez znalosti anglického jazyka, a to ľahko a rýchlo!

Hlavné funkcie

Režimy snímania

Zariadenie disponuje tromi režimami, v ktorých môžete zaznamenávať pohyb pred fotopascou:

 • • Foto - fotopasca zaznamenáva fotografie
 • • Video - fotopasca zaznamenáva videozáznam
 • • Foto + video - fotopasca najskôr zaznamená fotografie a následne nahráva videozáznam

Foto rozlíšenie

Fotopasca OXE Panther 4G zvláda robiť fotografie veľmi vysokej kvality. Užívateľ môže voliť medzi tromi typmi rozlíšenia:

 • 16 MP (4608 x 3456)
 • 12 MP (4032 x 3024)
 • 5 MP (2560 x 1920)

Zhotovené fotografie sú vo formáte JPEG.

Sériové snímanie

Funkcia sériové snímanie ponúka možnosť zhotoviť niekoľko snímkov v rade, tým Vám pred fotopascou neunikne žiadny pohyb! Dajú sa nastaviť tieto série:

 • 1 fotka
 • Série 2 fotografií za sebou
 • Série 3 fotografií za sebou
 • Série 4 fotografií za sebou
 • Série 5 fotografií za sebou

Video rozlíšenie

Okrem fotografií dokáže fotopasca zaobstarať aj video záznam v maximálnom rozlíšení Full HD. Aj tu je na výber z troch možností rozlíšenia:

 • Full HD (1920 x 1080)
 • HD (1280 x 720)
 • WVGA (848 x 480)

Videozáznam je vo výstupnom formáte MOV.

Dĺžka videa

Dĺžku videa je možné nastaviť v rozsahu 5 - 59 sec.

Čas odozvy

Fotopasca OXE Panther 4G disponuje neskutočne rýchlym časom odozvy, ktorý je iba 0,4 sec. Vďaka tomu Vám prakticky neunikne žiadny pohyb pred fotopascou.

Dĺžka záznamu cieľov

Časozberný režim

Fotopasca OXE Panther 4G disponuje množstvom ďalších funkcií, ako napríklad nastavenie citlivosti PIR senzora, automatické nastavenie SIM, denné reporty, PIN pre zabezpečenie a mnohé ďalšie.

Obsah balenia OXE Panther 4G

1x Fotopasca OXE Panther 4G

1x USB kábel

1x Montážny popruh

2x Anténa

1x SK návod

Obsah balenia OXE SOLAR CHARGER

1x Solárny panel OXE SOLAR CHARGER

1x Statív na tripod

1x Montážna doska

1x Montážny popruh

1x Napájací zdroj

1x Kábel na prepojenie fotopasce a solárneho panelu

 

Produkt OXE Panther 4G je uložený v originálnej krabici OXE, ktorá má cez otváracie veko červenú nálepku s označením OXE ORIGINAL. Tak si vždy budete istí, že máte v rukách originálny produkt výrobcu OXE.

OXE Solar Charger:

Farba: čierna
Vstupné napätie: 5V
Výstupné napätie: 6V/3,6A; 9V/3A; 12V/2,3A
Kapacita batérie: 10 000 mAh (Li-Ion)
Prevádzková teplota: -20℃~60℃
Doba plného nabitia: Nabíjanie pomocou 18W rýchlonabíjačky 4-6 hodín; Nabíjanie cez 5V/2A adaptér, 4-6 hodín; Nabíjanie slnečným svitom, cca 50 hodín
Použitie: vonkajší alebo vnútorný napájací zdroj
USB: USB A 18W rýchle nabíjanie; Type-C 18W rýchle nabíjanie
Vodotesnosť: IP67
Funkcia ochrany pred hromom
Materiál panelov: vysoko kvalitný monokryštalický kremík
Rozmery: 185 mm (dĺžka) x 155 mm (šírka) x 35 mm (výška)
Hmotnosť: 580g
Certifikácia: CE FCC ROHS

 

 

Obrazový senzor

5Mpx color CMOS

Objektív

F=3.0; FOV=52°/100°; Auto IR-cut remove

Funkčné režimy

Foto / video / foto + video

LCD

2“ LCD farebný

GSM brána

ÁNO

SMS ovládanie

ÁNO

Foto rozlíšenie

16MP, 12MP, 5MP

Foto formát

JPEG

Video rozlíšenie

Full HD (1920x1080) HD (1280x720), WVGA (848x480)

Video formát

MOV

Záznam foto + video

ÁNO

Časozberný záznam

ÁNO

Rýchlosť odozvy

0,4 s

Dosah PIR (človek) 25°

20 m

Záber PIR

65°/100°

IR dosvit

20 m

Pamäť

SD karta (až 32 GB)

Vodotesnosť

IP66

Rozhranie

USB, SD, DC

Jazyk

CZE, ENG, FRA, ITA, DEU, POL, RUS, HUN

Závit na statív

ÁNO

OS

Windows XP / Vista / 7/8, Mac 10.2

Napájanie

12xAA

Externé napájanie

12 V / 2,2 Ah

Rozmery

148x117x78 mm

 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie