skladom

119,99 € s DPH
99,99 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
MODELY FOTOPASCÍ
Lacné fotopasce
Podľa funkcie MMS
Bez odosielania MMS
Fotopasce BUNATY
MINI FOTOPASCE

S fotopascou dostanete 16GB SD kartu SanDisc a sadu batérií ZDARMA !

Na ZLODEJOV a na ZVER! Najmenšia fotopasca na svete! Novinka roku 2018/2019!

Na trhu je mnoho malých fotopascíí, ale na rozdiel od BUNATY mini full hd nemá žiadna veľký farebný LCD displej, nemáte možnosť si fotografie na fotopasci prehliadať a aj samotné zameranie fotopasce je problém – zameranie fotopasce musíte len odhadovať. Fotopasca Bunaty mini full hd je iná! Veľký LCD displej umožní presné zameranie fotopasce! Šesť plnohodnotných tlačidiel  zabezpečí jednoduchú obsluhu a nastavenie. 16 megapixilové rozlíšenie a video vo full hd kvalite je pri fotopasciach BUNATY samozrejmosťou. Fotopasca BUNATY aj napriek svojej nízkej cene má dôležitú funkciu ako je časovač s možnosťou nastavenia od kedy do kedy má byť fotopasca aktívna.

Prečo fotopasca BUNATY mini full hd?

1. Fotopasca Bunaty mini full hd je naozaj najmenšia fotopasca dostupná na trhu. Jej rozmery sú len 10cm x 7cmx 4cm. Vďaka výbornej kamufláži môžete fotopascu veľmi ľahko maskovať.

2. Veľký farebný LCD displej, žiadna iná malá fotopasca na thu nemá veľký farebný displej s možnosťou prehliadania fotografií a presného zamerania fotopasce na sledované miesto. Fotopascu BUNATY mini full hd jednoducho prepnete do polohy ON a na displeji presne vidíte čo budete snímať, súčasne na displejí beží odpočítávanie času - 45 sekúnd – počas tejto doby môžete fotopascu zamerať a inštalovať. Po skončení odpočítania času sa displej automaticky vypne a fotopasca sa sama aktivuje. 

3. Plnohodnotný počet tlačidiel pre pohodlné nastavenie. Aj napriek svojim malým rozmerom je nastavenie fotopasce BUNATY mini naozaj ľahké, menu je samozrejme v českom jazyku a vďaka 6 tlačidlám zvládne nastavenie naozaj každý!

Vynikajúca kvalita nočných záberov!

Recenzia

Veľkosťou veľmi malá a plne nadupaná, taká je fotopasca BUNATY mini Full HD. Veľká takmer ako krabička od cigariet a napriek tomu má veľký farebný LCD displej a šesť plnohodnotných tlačidiel!

 

Fotopascu navyše môžete jednoducho zamieriť na sledovanú oblasť vďaka veľkému displeju. Stačí len fotopascu prepnúť do polohy ON a na displeji začne automatické odpočítavanie času v dĺžke 45 sekúnd. Počas tejto doby vidíte on-line čo fotopasca sníma, stačí ju len presne zamieriť a po odpočítaní času sa fotopasca automaticky prepne do režimu snímania.

Na trhu je veľa rôznych malých fotopascí, ale tie majú neraz pre nastavenie len dve alebo tri nastavovacie tlačidlá. Jedno tlačidlo tak musí plniť hneď niekoľko funkcií a nastavenie je mnohokrát veľmi zložité. Fotopasca BUNATY mini Full HD má 6 nastavovacích tlačidiel a aj bez manuálu je nastavenie naozaj veľmi jednoduché a zvládne ho každý. Jednoduchšie to už byť nemôže!

 

Mnoho funkcií v malom prevedení

Fotopasca BUNATY mini Full HD má všetky funkcie, ktoré majú všetky moderné fotopasce dnešnej doby.

Režim - kde si môžete zvoliť, či fotopasca bude fotografovať a nahrávať video sekvencie, prípadne môžete zvoliť kombináciu oboch režimov, kedy fotopasca zaznamená pohyb, urobí fotografiu a ihneď začne natáčať video.
Rozlíšenie fotografií je možné nastaviť do veľkosti 16MP.
Sériové snímanie zabezpečí, že v prípade pohybu fotopasca zaznamená až 3 fotografie v tesnom slede za sebou. Máte tak 100% istotu, že Vám naozaj nič neunikne. Rozlíšenie videa je u všetkých fotopascí BUNATY nadštandardné plne Full HD.
Časozberné rozlíšenie Vám dáva možnosť zvoliť iné rozlíšenie pre snímky zaznamenané na základe pohybu a iné rozlíšenie pre funkciu časozberu pokiaľ ju aktivujete.

 

Dĺžku videa je možné nastaviť až na neuveriteľných 10 minút. Treba však vziať do úvahy, že dĺžka videa má výrazný vplyv na výdrž batérií.
Zvukový záznam Vám umožní natáčať video sekvencie vrátane zvukov.
Interval záznamov je funkciou, kedy môžete obmedziť množstvo fotografíí pri stálom pohybe pred fotopascou.
Osvetlenie je možné prispôsobiť situácii pred fotopascou, či fotíte na krátku alebo dlhšiu vzdialenosť.
Citlivosť pohybového čidla môžete taktiež prispôsobiť situácii pred fotopascou a nastaviť, či fotopasca má mať čo najdlhšií dosah.
Doba záznamu cieľov je jednoduchá funkcia, ale veľmi praktická. Jednoducho si fotopascu môžete nastaviť od kedy do kedy má byť aktívna, napríklad len v noci.

Časozberný záznam - pri aktivovaní tejto funkcie bude fotopasca zaznamenávať v pravidelne nastavenom intervale.
Jazyk a celé menu fotopasce je v českom jazyku. Samotná fotopasca BUNATY mini Full HD je určená výhradne pre český a slovenský trh.
Prepísať súbory pri zaplnení SD karty je jednoduché, stačí len túto funkciu aktivovať a fotopasca bude automaticky prepisovať staré záznamy na SD karte. Na bežnú SDkartu o veľkosti 8GB sa zmestí viac ako 6000 fotografíí.

Čas a dátum môžete vo fotopasci nastaviť veľmi ľahko a to vďaka šiestim plnohodnotným tlačidlám. Pečiatka fotky Vám zabezpečí, že presne viete o koľkej bol záznam fotopascou vyhotovený.

Ochrana heslom proti nežiadanému prezeraniu fotografií je veľmi jednoduchá. Fotopascu zaheslujete a bez znalosti hesla nikto fotopascu nemôže používať.
Akustický signál je možné deaktivovať podľa potreby. Slúži pre zvukové potvrdenie stlačenia tlačidla.
Formátovanie pamäťovej karty je možné priamo vo fotopasci, kedy stačí túto funkciu potvrdiť a dôjde k zmazaniu všetkých záznamov z sd karty.
Sériové číslo slúži na číslovanie fotopasce. Túto funkciu využijete v prípade, ak vlastníte viac fotopascí. Každú fotopascu si môžete v menu očíslovať a na každej fotografii z fotopasce potom máte prehľad, akou fotopascou bola fotografia urobená.

Veľkou prednosťou všetkých fotopascí BUNATY a aj fotopasce BUNATY mini Full HD je kvalitná česká technická podpora. Fotopasca je určená priamo pre český a slovenský trh, nemusíte mať obavu v prípade akéhokoľvek problému. Fotopasca BUNATY mini Full HD je doou voľbou malej fotopasce na zlodejov aj na zver!

Telo prístroja prevedené v maskovaní s minimom lesklých plôch

Ovládanie pomocou farebného displeja na prednej strane fotopasce
Obrazový snímač CMOS až 16MP podľa nastavenia Farebný
Objektív F / NE = 3,1 mm
FOV (Zorné pole) = 52 °
IR-dosvit 10m
Pamäťová karta až SD 32GB
Obrazové rozlíšenie až 16MP podľa nastavenia
Rozlíšenie videa až 1080P FULL HD
PIR nastaviteľná citlivosť (Vysoká / Normálna / Nízka)
Rýchlosť spúše 0,5s
Dĺžka videa až 60s
Pečiatka na fotografii - dátum + čas
Napájanie 4 × AA
Rozmery 100mm x 80mm x 40mm 
Prísvit o vlnovej dĺžke 940 nm

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie