skladom
6955962009544

429,90 € s DPH
358,25 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
PODĽA VÝROBCOV
MODELY FOTOPASCÍ
Fotopasce UOVISION
Podľa funkcie MMS
CLOUDOVÉ FOTOPASCE

!!! 32GB SD karta, 12ks batérií ZDARMA !!!

Nová koncepcia fotopasce, revolúcia na trhu s fotopascami! Model UOVision GLORY LTE je technologicky najvyspelejšou fotopascou Uovision.​ UOVision je prémiová značka a toto je jej najlepšie fotopasca.

Fotopasca pre najrýchlejšie siete LTE, ktorá dokáže odosielať fotky a videá v plnom rozlíšení. Zábery sú ukladané na cloudové úložisko, z ktorého môžu byť sťahované pomocou aplikácie do akéhokoľvek zariadenia. Priestor v úložisku je v cene fotopasce! Fotopasca GLORY LTE je určená pre najnáročnejších užívateľov. Vďaka cloudovému úložisku netreba komprimovať zábery s ohľadom na kapacitu e-mailovej schránky, ale je možné ich ukladať v plnom rozlíšení, v ktorom sú ukladané aj na pamäťovú kartu. Obrovskou výhodou je tiež možnosť plne diaľkovo ovládať a nastavovať fotopascu pomocou aplikácie. Pre úsporu energie je možné nastaviť časový interval na stiahnutie povelov. Tým je riešený problém SMS ovládania, ktoré vyžaduje trvalé pripojenie, a ktoré v slede dní spotrebuje kapacitu aj najlepších batérií alebo akumulátorov.

Popri pokročilom riešení GSM prenosu má fotopasca Glory tiež nadštandardnú úroveň aj ostatných parametrov ako je kvalitná optika, rýchla odozva a extra účinné osvetlenie. Samozrejme v neviditeľnom spektre.

Pracovná frekvencia: FDD-LTEB1/B3/B5/B7/B8/B20;TDD-LTE:B38/B40/B41;WCDMA: B1/B5/B8; GSM: 900/1800

Fotopasca UOVision LTE GLORY - ako už názov napovedá, jedná sa o fotopascu pre najrýchlejšie siete LTE, teda siete generácie 4+. Vďaka rýchlosti prenosu dát nie je pre túto fotopascu problém odosielanie fotografií a videí v plnom rozlíšení. Aby pri takto veľkých objemoch dát nebol problém s dátovým limitom e-mailových schránok, prichádza UOVision so zaujímavým riešením, kedy  dáta z fotopasce Glory namiesto do e-mailu odosielané do Cloudového úložiska, z ktorého je potom možné zábery sťahovať a prezerať z akéhokoľvek mobilného zariadenia alebo počítača. Súčasne so zakúpením fotopasce získa zákazník dátový priestor na cloudovom úložisku, ktorý môže po rozšírení používať aj pre archiváciu záberov. S takto vyspelým riešením zatiaľ žiadny z výrobkov na našom trhu nedisponuje! Nová fotopasca má navyše všestranne vylepšené parametre ako je extra silná osvitová jednotka, veľmi kvalitný objektív atď.

REVOLÚCIA pri tejto novinke je v spôsobe odosielania záberov a videa. Pri všetkých fotopasciach na trhu sú dnes nafotené fotky odoslané na email alebo mobil. Tu je postup iný a ide ruka v ruke s najmodernejšími trendmi, ktoré poznáte z mobilov, tabletov atď. Tým spôsobom je ukladanie fotoografií na Cloudové úložisko. Je to jednoducho pecka a maká skvele. A hlavne Vám to prináša tieto výhody ako užívateľovi: Zábery z cloudu si môžete veľmi jednoducho prezerať, upravovať či mazať z akéhokoľvek zariadenia prostredníctvom jednoduchej aplikácie. Navyše ako majiteľ (prevádzkovateľ) fotopasce môžete nadelegovať práva na prístup do aplikácie ďalším osobám.

A pozor REVOLÚCIA ďalej spočíva v tom, že môžete prostredníctvom aplikácie a cloudu meniť nastavenie fotopasce a to vo veľmi širokej škále vrátane získania záberu na diaľku - skvelé, však? Zatiaľ bolo podobné ovládanie možné iba pomocou SMS príkazov a priznajme si, bolo to kostrbaté viac než dosť a to sa vo výrazoch dosť miernime.

Aplikácia je neskutočne prehľadná, jednoduchá a intuitívna na ovládanie, takže sme si to naozaj užívali. (Len pre doplnenie - aplikáciu do cloudu skúšal aj náš kamarát poľovník vo veku 72 rokov a všetko naozaj zvládal ľavou zadnou).

V závislosti na cloudovom riešení je tu ďalšia skvelá vec - úspora energie. U ostatných modelov fotopascí totiž musí byť GSM modul neustále aktívny a to je nápor na batérie. Tu je to úplne v pohode.

Ako sme už zvyknutí u fotopascí UOVision, nové modely plynule nasledujú staršie zabehnuté verzie a sú vždy posunuté o kus ďalej s tým, že to dobré, fungujúce, si ponechajú a pridajú niečo naviac.

Fotopasca UOVision GLORY LTE na tento spôsob plynule nadväzuje, ale posunula sa technicky pri zachovaní kvality spracovania, hrúbky profilu stien, čipu, šošovky, elektroniky nie o kroky ďalej, ale o galaxiu ďalej. Niečo, čo by takto fungovalo a zmenilo štýl použitia a hlavne komfort obsluhy, tu ešte v našej brandži nebolo. A to nám verte, robíme v tejto brandži roky a všetko čo trh ponúka nám prešlo rukami.

 

Kľúčové vlastnosti:

 • GSM Fotopasca pre najrychlejšie siete LTE 4. generácie
 • Zábery sú ukladané na cloudové úložisko, z ktorého je možné sťahovať ich pomocou aplikácie.
 • V cene fotopasce je priestor v dátovom úložisku
 • Upozornenie na každý novo uložený záber
 • Možnost plného ovládania a nastavovania fotopasce prostrednictvom aplikácie
 • Zábery v rozlíšení až 12MP
 • Full HD video so zvukom,
 • Odozva spúšte len 0.6s,
 • Možnosť série 1 - 10 záberov,
 • Neviditeľné LEDs osvetlenie s dosvitom až 20 m,
 • Zvýšená odolnosť voči vplyvom počasia
Popri pokročilého riešenia GSM prenosu má fotopasca Glory tiež nadštandardné úroveň aj ostatných parametrov, ako je kvalitná optika, rýchla odozva a extra účinné osvetlenie. Samozrejme v neviditeľnom spektre.
Osvetlenie IR neviditeľné
Dosvit 15 - 20 m
Záznam fotografií ÁNO
Záznam videa ÁNO
Záznam foto + video ÁNO
Prehliadanie foto ÁNO
Prehrávanie videa ÁNO
Maximálne rozlíšenie foto 12 MP
Maximálne rozlíšenie video 1080P
Čeština ÁNO
GSM brána (odosielanie záberov)          ÁNO (LTE)
Diaľkové ovládanie ÁNO (aplikácia)
Displej 2" LCD farebný
Objektív F/NO: 2,2 FOV (uhol záberu): 58°
Záber PIR Celá plocha záberu (multizon.)
Max dosah PIR (človek) 25°C 15 m
Rýchlosť odozvy 0,6 s
Externá pamäťová jednotka SD až 64 GB
Programovanie Tlačidlami alebo aplikáciou
Rozhranie Mini USB, SD, SIM, konektor externého napájania 6 V
Napájanie 12 ks. AA batérií - núdzovo 4 ks.
Skrinka maskovaná, otváracia
Ovládač vstavaný vovnútri boxu
Závit pre statív ÁNO
Rozmer (šírka x výška x hĺbka)      87 x 140 x 55 mm
Obsah balenia Anténa, upínací popruh, návod v českom jazyku
Batérie zdarma ÁNO
SD karta zdarma 32 GB

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie