skladom

359,99 € s DPH
299,99 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
MODELY FOTOPASCÍ
Podľa funkcie MMS
S odosielaním MMS
Podľa uhla záberu
S odosielaním na e-mail
Širokouhlé - uhol 80°-120°
Fotopasce BUNATY
4G FOTOPASCE

Fotopasca s GSM modulom 4G SMS ovládaním a uhlom snímania 80 °. Fotopasca okamžite odosiela urobené zábery na email alebo mobilný telefón. Rozlíšenie 16 MP a video vo FULL HD kvalite. Veľký LCD displej na prednej strane fotopasce a laserové ukazovadlo. Maskovanie s minimom lesklých plôch. Pokročilé funkcie nastavenia vrátane časovača a časozberu! Moderná fotopasca na zlodejov aj na zver!

Moderná fotopasca s integrovaným 4G extra rýchlym GSM modulom, SMS diaľkovým ovládáním. Fotopascu môžete zo svojho mobilného telefónu prenastavovať, prípadne vypnúť a zapnúť alebo si nechať poslať fotografiu na vyžiadanie. Funkciu SMS ovládanie je možné mať aktivovanú alebo úplne vypnutú. Majte na pamäti, že aktivovaná funkcia SMS ovládanie má výrazný vplyv na spotrebu energie. Fotopasca musí byť stále pripojená do siete GSM, preto je vhodné pri využívaní tejto funkcie používať externé napájanie alebo jej napojiť na sieť 220V.

BUNATY FULL HD GSM 4G má výkonnú polohovaciu anténu. Tam kde ostatné fotopasce strácajú signál fotopasca BUNATY spoľahlivo funguje. Fotopasca ihneď ako zaznamená pohyb, odosiela urobenú fotografiu na Váš email alebo mobilný telefón. Odoslanie fotografie je veľmi rýchle a v závislosti na kvalite signálu trvá odoslanie fotografie cca 1-3 minúty. Máte tak okamžitú informáciu o situácii pred fotopascou.

Uhol záberu tejto fotopasce je 80 ° a je vhodná na kratšiu vzdialenosť - ideálne do 8 metrov. Fotopasca zaberie výrazne väčšiu plochu ako klasické fotopasce, ale na druhú stranu všetko na fotografii zmenší, preto identifikácia objektu v dlhšej vzdialenosti môže byť ťažšia. Nastavenie fotopasce pre odosielanie snímok GSM je jednoduché vďaka kvalitnému českému manuálu a video návodu, kde podrobne vysvetľujeme ako správne fotopascu nastaviť. Menu fotopasce je v češtine!. U fotopascí BUNATY  sa Vám nestane, že Vám nikto s nastavením nepomôže. U nás máte zaistenú kvalitnú technickú podporu po telefóne!

Fotopasca BUNATY Full HD GSM 4G vie súčasne ako robiť fotografie, tak aj natáčať krátke videá. Stačí nastaviť režim FOTO + VIDEO, kedy fotopasca zaznamená pohyb a ihneď urobí fotografiu, ktorú okamžite odosiela na Váš email alebo mobilný telefón. Súčasne s týmto ihneď natáča krátke video, video nie je odosielané na email, ale je uložené na SD karte fotopasce - fotopasca podporuje SD karty s kapacitou až 32GB. Túto funkciu využijete najviac pri použití fotopasce na ochranu majetku, kedy fotografia, ktorá Vám dorazila do emailu je len zlomkom sekundy danej situácie. Páchateľ môže byť vyfotografovaný zozadu a nemusí byť dobre spoznať. Vy máte tak jedinečnú možnosť sa vrátiť k fotopasci a pozrieť si video záznam z sd karty. 10 sekúnd videa Vám napovie o situácii ďaleko viac ako jedna fotografia.

Fotopasca BUNATY Full HD GSM 4G pracuje na 8 klasických tužkových batériách. Odporúčame používať kvalitné batérie lítiové alebo pre ekonomickú prevádzku môžete u nás zakúpiť batériu externú, ktorá vydrží naozaj veľmi dlho a je nabíjateľná. Externú batériu je možné k fotopasci pripojiť pomocou externého konektora, ktorý je u fotopascí BUNATY samozrejmosťou.

Fotopasca BUNATY full HD GSM disponuje aj funkciou časovača, ktorý umožní nastaviť fotopascu pre prevádzku len v určitom časovom období, napríklad od 18 hodín do 6 hodiny ráno. Rozlíšenie fotografi 16MP a video vo Full HD kvalite zabezpečí kvalitný záznam ako vo dne, tak aj v noci. Fotopasca používa moderný a úplne neviditeľný nočný prísvit poslednej generácie s vlnovou dĺžkou 940 nm, ktorý zaručuje, že ani pri priamom pohľade za úplnej tmy do fotopasce nie je ľudským okom vidieť, že Vás fotopasca vyfotografovala. Fotopasca je tak vhodná ako na ochranu majetku, tak aj pre sledovanie pohybu zveri.

Tým čím sa fotopasce BUNATY úplne odlišujú od konkurenčných značiek je nielen spoľahlivosť, technická podpora a kvalitný servis v Slovenskej republike, ale hlavne konštrukčné prevedenie fotopasce. Nenájdete fotopascu, ktorá by mala veľký LCD displej na prednej strane fotopasce. Na displeji priamo vidíte čo budete fotografovať. Laserové ukazovadlo, ktoré Vám uľahčia zacielenie fotopasce za horších svetelných podmienok, umiestnenie zapínacieho tlačidla a ovládacích prvkov, ktoré sú dobre dostupné na prednej strane fotopasce. Umiestnenie batérií je úplne oddelené od elektroniky, aby náhodou nedošlo v prípade vytečenia nekvalitných batérií k nenávratnému poškodeniu celej fotopasce.

Fotopasca BUNATY má pohybové čidlo, objektív a nočný prísvit veľmi blízko pri sebe. Toto riešenie umožňuje, že veľmi ľahko môžete viac ako polovicu fotopasce úplne schovať. Navyše vďaka tomu, že má fotopasca minimum lesklých plôch je maskovanie naozaj jednoduché. Fotopasca je vybavená funkciou prepisovania starých záznamov na sd karte pri jej zaplnení. Všetky časti sú dobre izolované, preto fotopasca BUNATY full hd GSM môžete používať aj v najnáročnejších podmienkach. Dážď, sneh, mráz fotopasci nevadí! Fotopasca BUNATY full hd dobre poslúži ako na ochranu majetku, tak aj na sledovanie pohybu zveri. Fotopasca je vyrobená priamo pre Českú a Slovenskú republiku a v Českej republike je zaistený kvalitný servis.

Rozlíšenie  16 MP

Rozlíšenie  videa 1080P FULL HD

GSM integrovaný GSM modul pre odesielanie foto na email alebo mobilný telefón vrátane diaľkového ovládania fotopasce

Batérie 8x AA (klasické tužkové) s možnosťou pripojenia externého zdroja

Rozmery 13x8x6 cm

Uhol záberu 80°

Prísvit 940nm úplne neviditeľný

Dosvit 15 až 25 metrov podľa situácie

Záznam foto + video ÁNO

Prezeranie foto na LCD - ÁNO

Prehrávanie videa na LCD - ÁNO

Čeština - ÁNO

Displej 2,4'' farebný s možnosťou prehrávania záznamu

Záber PIR 55° - ideálny pre univerzálne použitie

Reálny dosah PIR (človek) 15 metrov

Rýchlosť spúšte 0,7

Pamäťová jednotka SD karty

Závit pre statív - ÁNO

Obsah balenia -  fotopasca + USB kábel + látkový popruh

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie