skladom

3,12 € s DPH
2,60 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo
Napájanie pre fotopasce

Prepojovací USB kábel k fotopasciam. Prepojovací kábel slúži k prepojeniu fotopasce s počítačom. Pokiaľ nemáte vo vašom počítači čítačku SD kariet, môžete si vašu fotopascu prepojiť s počítačom pomocou tohto kábla. Dĺžka kábla je 1 metr.

Parametre:

Farba Čierna
Dĺžka 1 meter
Typ konektorov        USB / Mini USB (malé)
Barva Černá
Délka 1 metr
Typ konektorů        USB / Mini USB (male)

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie