skladom

22,80 € s DPH
19 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo
Ostatné príslušenstvo
Napájanie pre fotopasce

Potrebujete fotopascu nasadiť dlhodobo? Potom výborným riešením je použiť externú batériu (napr. gélovú) 6V, ktorú prostredníctvom tohto kábla pripojíte k fotopasci. Vložené batérie budú ako záložné. Tento druh napíjacieho kábla s "tanierikom" je vhodný na fotopascu SG880, ktorá má napájanie zvrchu. Tanierik chráni pred vniknutím vody a nečistôt

Dĺžka 1,8 - 2m

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie