skladom

19,25 € s DPH
16,04 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo
Napájanie pre fotopasce
Batérie a akumulátory

Bezúdržbový olovený akumulátor 12V/7Ah pre OXE Panther 4G/SPIDER

Popis:

Bezúdržbový olovený akumulátor 12V 7Ah pre fotopascu OXE Panther 4G/SPIDER. Potrebujete väčšiu výdrž vašej fotopasce alebo nemáte toľko času k fotopasci chodiť, nebaví vás každú chvíľu meniť batérie? Máme pre Vás výborné riešenie. Pomocou oloveného akumulátoru podstatne predĺžite výdrž vašej fotopasce a ušetríte si mnoho ciet ku nej. Aby ste mohli akumulátor zapojiť do fotopasce je ešte potrebné zakúpiť si napájací kábel so svorkami. Táto investícia se Vám určite vyplatí a nebudete ju ľutovať. Prevádzka Vás vyjde omnoho lacnejšie, než neustále vymieňanie drahých batérií.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie