skladom

209,86 € s DPH
174,88 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
MODELY FOTOPASCÍ
Podľa uhla záberu
Širokouhlé - uhol 80°-120°
Fotopasce BUNATY

Fotopasca so záznamom na SD kartu a extrémnym uhlom snímania 120°. Fotopasca malých rozmerov. Zaberie väčšiu plochu ako klasické fotopasce s bežným uhlom záberu. Ak nemáte veľa možností kam fotopascu inštalovať a chcete snímať na krátku vzdialenosť s cieľom pokryť naozaj veľkú plochu, táto fotopasca je ideálnou voľbou. Model roku 2018 so zosilneným nočným prisvietením a rozlíšením 16MP!

Fotopasca so záznamom na SD kartu a extrémnym uhlom snímania 120°. Ideálna fotopasca tam, kde potrebujete z krátkej vzdialenosti pokryť čo najväčšiu plochu. Fotopasca veľmi malých rozmerov, a napriek tomu si zachováva vlastnosti väčších fotopascí. Fotopasca disponuje naozaj veľkým plnohodnotným farebným displejom o veľkosti 2,4' umiestneným na prednej strane fotopasce,' na ktorom si môžete pohodlne prezrieť fotografie alebo videá. Takto umiestnený displej vám taktiež uľahčí zameranie sledovanej oblasti, kedy priamo na displeji vidíte, čo presne budete snímať, mnoho fotopascí iných značiek musíte zameranie fotopasce iba odhadovať.

Šesť plnohodnotných tlačidiel Vám zabezpečí perfektnú orientáciu v menu fotopasce, ktoré je samozrejme v českom jazyku. Vďaka malým rozmerom a skvelému 3D maskovaniu s minimom lesklých plôch, ktoré je pre fotopasce BUNATY typické, pre Vás bude maskovanie fotopasce naozaj ľahké, navyše viac ako polovicu fotopasce môžete úplne zakryť. Fotopasce BUNATY sú vyhotovené z kvalitných platových dielov a sú dokonale izolované proti vonkajším vplyvom prírody, preto fotopascu BUNATY WIDE ANGLE EXTREME môžete používať za najnáročnejších podmienok a je vhodná naozaj pre profesionálov. Tak ako všetky fotopasce BUNATY, fotopasca spoľahlivo odolá dažďu, mrazu, snehu.

Fotopasca BUNATY WIDE ANGLE EXTREME pracuje na 6 klasických tužkových batériách sofistikovane umiestnených v samostatnom separátnom batériovom boxe, ktorý chráni elektroniku pred nežiaducim vytečením elektrolytu u nekvalitných batériách. Už sa Vám tak nestane ako pri iných fotopasciach iných značiek, že Vám "vytečú" ​​batérie a nenávratne poškodia celú fotopascu. Fotopascu je tiež možné pripojiť na externé napájanie alebo solárny dobíjací článok. 

Zosilnený nočný prísvit s vlnovou dĺžkou 940 nm je pre ľudské oko úplne neviditeľný. Môžete si tak byť istí, že ani za úplnej tmy nebude fotopasca prezradená! Fotopasca vyhotovuje fotografie v rozlíšení 16MP a videá vo FULL HD kvalite. BUNATY WIDE ANGLE EXTREME má mnoho užitočných funkcií, ako napríklad časovač, ktorý Vám umožní nastaviť fotopascu pre fotenie len v určitom časovom období, napríklad od 18 hod do 6.00. Vďaka sekvenčnému snímaniu Vám naozaj nič neunikne. Fotopasca zaznamená pohyb a v rýchlom slede za sebou nasníma až 3 fotografie. Časozber Vám umožní snímať plochu v pravidelnom intervale bez nutnosti zaznamenania pohybu. Toto oceníte pri monitorovaní veľkých plôch alebo vytváraní časozberných videí.

Fotopasca BUNATY WIDE ANGLE EXTREME dobre poslúži tak na ochranu majetku, ako aj na sledovanie pohybu zveri. Fotopasca je vyrobená priamo pre Českú republiku a Slovenskú republiku a taktiež v týchto krajinách zabezpečujeme na túto značku kvalitný servis. Fotopasce BUNATY používa viac ako 300 miest a obcí v ČR a SR a tiež štátnej polície!

Ku každej fotopasci BUNATY WIDE ANGLE EXTREME obdržíte zadarmo 8GB sd kartu s kapacitou až 9000 fotografií a sadu základných batérií.

Fotopast se záznamem na SD kartu a extrémním úhlem snímání 120°. Ideální fotopast tam, kde potřebujete z krátké vzdálenosti pokrýt co nevětší plochu. Fotopast velmi malých rozměrů a přesto si zachovává vlastnosti větších fotopastí. Fotopast disponuje opravdu velkým plnohodnotným barevným displejem o velikosti  2,4' umístěným na přední straně fotopasti' na kterém si můžete pohodlně prohlédnout fotografie nebo videa a také Vám takto umístěný displej usnadní zaměření sledované oblasti, kdy přímo na displeji vidíte, co přesně budete snímat, mnoho fotopastí jiných značek musíte zaměření fotopasti pouze odhadovat. Šest plnohodnotných tlačítek Vám zajistí perfektní orientaci v menu fotopasti , které je samozřejmě v českém jazyce. Díky malým rozměrům a skvělým 3D maskováním s minimem lesklých ploch, které je pro fotopasti BUNATY typické, pro Vás bude maskování fotopasti opravdu snadné, navíc více jak polovinu fotopasti můžete zcela zakrýt. Fotopasti BUNATY jsou provedeny z kvalitních platových dílů a jsou dokonale izolovány proti vnějším vlivům přírody, proto fotopast BUNATY WIDE ANGLE EXTREME můžete používat za nejnáročnějších podmínek a je vhodná opravdu pro profesionály, tak jako všechny fotopasti BUNATY, fotopast spolehlivě odolá děšti, mrazu , sněhu. Fotopast BUNATY WIDE ANGLE EXTREME pracuje na 6 klasických tužkových baterií sotisfikovaně umístěných v samostatném separátním bateriovém boxu , který chrání elektroniku před nežádoucím vytečením elektrolytu u nekvalitních baterií, už se Vám tak nestane jako u jiných fotopastí jiných značek, že Vám „vytečou“ baterie a nenávratně poškodí celou fotopast. Fotopast je možné také připojit na externí napájení nebo solární dobíjecí článek. Zesílený noční přísvit o vlnové délce 940nm je pro lidské oko zcela neviditelný, můžete si být tak jisti, že ani za naprosté tmy nebude fotopast prozrazena! Fotopast pořizuje fotografie v rozlišení 16MP a videa ve FULL HD kvalitě. BUNATY WIDE ANGLE EXTREME má mnoho užitečných funkcí , jako například časovač , který Vám umožní nastavit fotopast pro focení jen v určitém časovém období, například od 18 hod do 6. 00, díky sekvenčnímu snímání Vám opravdu nic neunikne , fotopast zaznamená pohyb a v rychlém sledu za sebou pořídí, až 3 fotografie. Časosběr Vám umožní snímat plochu v pravidelném intervalu bez nutnosti zaznamenání pohybu toto oceníte při monitorování velkých ploch anebo vytváření časosběrných videí. Fotopast BUNATY WIDE ANGLE EXTREME dobře poslouží jak na ochranu majetku, tak i na sledování pohybu zvěře. Fotopast je vyrobena přímo pro českou republiku a i v české republice je zajištěn kvalitní servis . Fotopasti BUNATY používá více jak 200 měst a obcí v ČR a také státní policie!
 
 
 
Ke každé fotopasti BUNATY WIDE ANGLE EXTREME obdržíte zdarma 8GB sd kartu s kapacitou až 9000 fotografií a sadu základních baterií
Rozlíšenie 16 MP
Rozlíšenie videa 1080P FULL HD
Batérie 6x AA ( klasické tužkové ) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Rozmery 12x9x6 cm
Uhol záberu 120° ideálny na krátke vzdialenosti s požiadavkou pokryť čo najväčšiu plochu
Prísvit 940nm úplne neviditeľný
Dosvit 10m
Záznam foto + video ÁNO
Prehliadanie foto na LCD ÁNO
Prehrávanie videa na LCD ÁNO
Maximálne rozlíšenie foto 16MP
Maximálne rozlíšenie video FULL HD
Čeština ÁNO
Displej 2,4'' farebný s možnosťou prehrávania záznamu na prednej strane fotopasce
Reálny dosah PIR (človek) 10-15 metrov
Rýchlosť spúšte 0,7
Pamäťová jednotka SD karty
Porty USB a externé napájanie
Závit pre statív ÁNO
Obsah balenia fotopasca + USB kábel + látkový popruh + naviac zdarma 8GB sd karta + základná sada batérií

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie