skladom

99,59 € s DPH
82,99 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
PODĽA VÝROBCOV
MODELY FOTOPASCÍ
Lacné fotopasce
Podľa funkcie MMS
Bez odosielania MMS
MINI FOTOPASCE
Fotopasce FOXCAM

Hľadáte lacnú fotopascu? FOXcam RANGER camo je fotopasca priamo pre Vás, teraz v skvelej kamufláži! Lacná fotopasca na ochranu majetku a proti zlodejom, ktorá vás prekvapí skvelým pomerom cena / výkon. Veľmi dobre vám poslúži na monitorovanie objektu do vzdialenosti 12 metrov. Teraz je k dispozícii aj funkcia časovača a nekonečnej slučky!

Inovovaný model fotopasce pre rok 2019 FOXcam RANGER camo vychádza z úspešného modelu RANGER. Po novom je fotopasca vylepšená o novú kamufláž a luxeonové diódy s vlnovou dĺžkou 940nm s vyšším výkonom a neviditeľným spektrom pre ľudské oko. Samozrejmosťou je podpora časovačov pre nastavenie pracovných hodín. V prípade, že dôjde miesto na pamäťovej karte, fotopasca dokáže prepisovať najstaršie záznamy.

Tak ako u ostatných modelov značky FOXcam aj model RANGER ponúka patentované technológie pre zvýšenie účinnosti záznamu pohybu FOXmove. Kvalitu nočnej aj dennej scény s minimom šumu zvyšuje technológia FOXraw.

Technológia FOXmove zvyšuje dosah PIR čidla fotopasce na hranicu 17 metrov! FOXraw technológia zvyšuje ostrosť a hĺbku farieb. Nočné snímky s minimom šumu a lepšou čitateľnosťou až na vzdialenosť 12 metrov!

Funkcia časovača a nekonečnej slučky SD karty robí z tejto fotopasce veľmi účinný nástroj na stráženie domov, chát, záhrad, garáží a iných priestorov.

Na svoje si prídu aj milovníci prírody a poľovníci. Obrysovo je možné vidieť zver na vzdialenosť až 18 metrov!

    TIP: FOXcam fotopasce podporujú dobíjacie baterie. Viete, že používaním dobíjacích batérií môžete cez sezónne obdobie ušetriť desiatky EUR?

Nové technológie značky FOXcam

FOXmove

FOXmove je patentovaná technológia, ktorá posúva fotopasce FOXcam ďaleko pred konkurenciu. Podľa testov je fotopasca schopná zaobstarať o 30 - 60% fotografií viac, než bežné, drahšie fotopasce. Čo to znamená? Jednoducho fotopasca dokáže urobiť viac záznamov a tým minimalizovať možné straty, ktoré mohli vzniknúť v dôsledku nevhodne zvolenej fotopasce.

FOXraw

FOXraw je patentovaná technológia pre spracovanie obrazu zo surových dát C-mos čipu. Konkurenčné fotopasce využívajú univerzálne bežné algoritmy, ktoré vo výsledku prinášajú bežný obraz. FOXraw minimalizuje šum nočnej scény a za predpokladu dostatočného osvetlenia vytvorí úžasné denné fotografie s maximálnou hĺbkou ostrosti a farieb. Automatika fotopasce nastaví pri nočnej scéne dostatočne rýchlu expozíciu, ktorá minimalizuje rozmazanie pohybom. Túto funkciu oceníte najmä pri strážení majetku!

FOXraw vyčarí nadherné snímky

FOXraw je špičková technológia, ktorá dodá snímkam správny kontrast, hĺbku a gamut. Nočná scéna je vykreslená podľa krivky, bez prepálenia aj na krátku vzdialenosť pri použití dostatočne rýchlej expozície = minimalizácia rozmazania pohybom!

Pohodlné a presné zameranie fotopasce na cieľ

Vďaka vstavanej LCD obrazovke v prednej časti stačí fotopascu zapnúť, zaobstarať manuálne fotografiu a urobiť korekciu presného zamerania!

RANGER zameriate rýchlo a hlavne jednoducho!

Nastavte pracovnú dobu fotopasce

FOXcam Ranger podporuje nastavenie pracovnej doby fotopasce. Môžete tak jednoducho fotopascu nastaviť, aby pracovala len v určitú hodinu od .. do.

Bezkonkurenčný detekčný rozsah PIR čidla

Technológia FOXmove prináša väčšiu citlivosť s potlačením nežiaducich spúšťačov externých vplyvov.

Bezkonkurenčný detekčný dosah PIR čidla

Multizónová detekčná zóna technológie FOXmove umožňuje dosiahnuť väčšiu selektivitu a predlžuje detekčnú vzdialenosť až o 34%!

Veľmi malá fotopasca s vysokým výkonom

FOXcam RANGER disponuje rozmermi 105x78x50 mm. Svojím výkonom a podporovanými funkciami sa vyrovná drahším fotopasciam!

Podpora dobíjacích batérií

Fotopasce FOXcam podporujú dobíjacie batérie typu AA. Vďaka tomu môžete ušetriť značnú sumu na prevádzkových nákladoch.

Najväčšie prednosti

    Najvýhodnejšia fotopasca na trhu v pomere cena/výkon = podpora časovača, nekonečná slučka, veľmi vysoká obrazová kvalita.
    Miniatúrne rozmery = fotopascu dobre ukryjete
    Neviditeľný osvit a nadštandardné PIR oneskorenie - od 5 s do 60 min.
    Predná LCD obrazovka pre presné zameranie

Fotopasca je vhodná:

    na stráženie chaty či auta - vidí do vzdialenosti 12 metrov,
    na ochranu proti vandalizmu a riešenie susedských naschválov,
    pre poľovníkov k monitoringu zveri - poskytuje neviditeľný osvit.

Ako fotopasca funguje v praxi

    Fotopasca pracuje v pohotovostnom režime.
    V prípade detekcie pohybu PIR čidlom sa fotopasca spustí a zaobstará fotografiu monitorovaného priestoru.
    Túto fotografiu potom uloží na SD kartu.
    Fotopascu môžete naprogramovať na určitý čas, (napr: od 17:00 do 7:00).

Jednoduché ovládanie

Stačí vložiť SD kartu a batérie. Fotopasca sa ovláda pomocou tlačidiel v prednej časti, nie je nutné ju otvárať ani dávať dole zo stromu. Vďaka českému menu je nastavenie veľmi prehľadné, rozdelené do dvoch častí. Nastavíte hodiny, oneskorenie fotenia, prípadne časovač. HOTOVO.

Predná obrazovka pre presné zameranie - vďaka farebnej LCD obrazovke dokážete fotopascu presne zamerať.
Výmena batérií

Výmena nemôže byť jednoduchšia. Otvoríte fotopascu, vložíte nové batérie a máte hotovo! Odporúčame prevádzkovať fotopascu s viacerými SD kartami.

SD kartu sa záznamami si odnášate domov, druhú vložíte do fotopasce.

 

 

České menu  Áno

GSM brána  Nie

3G/GPRS (prenosy na e-mail)  Nie

Zobrazovací senzor  CMOS senzor 5 megapixelov

Rozlíšenie fotografií  5/8/14 megapixelov

Objektív  F=2.2mm/FOV (uhol záberu)=55°

Záznam videa  HDReady/D1

Záznam zvuku  Áno

Pamäť  SD karta (až 32 GB)

Neviditeľný prísvit  Áno

Nastavenie jasu prísvitu  Nie

Typ osvetľovacej jednotky  led-diódová 940nm

IR blesk  dosah 12 metrov

Vzdialenosť snímania PIR senzorov  10-17 m pri 20 C° normálnej citlivosti

Diaľkový ovládač  Nie

Výdrž na batériách  až 3 mesiace

Duálny časovač  Áno

Výrobca  FOXcam

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie