skladom

283,50 € s DPH
236,25 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
PODĽA VÝROBCOV
MODELY FOTOPASCÍ
Podľa funkcie MMS
S odosielaním MMS
S odosielaním na e-mail
Uhol 45°- 70°
4G FOTOPASCE
Fotopasce FOXCAM

    POZOR: FOXcam 4G LTE podporuje dobíjacie  Li-ion batérie s ktorými ušetríte peniaze za prevádzku fotopasce.

Inovatívna česká značka FOXcam ponúka vždy to najlepšie s výborným pomerom cena/výkon. Poslednou novinkou je model 4G LTE, ktorý ponúka to, čo doposiaľ žiadne iné fotopasce v tejto cenovej hladine. Rýchla spúšť 0,25 sec, dlhý dosah PIR čidla a neviditeľného IR prísvitu až 25 metrov. Nadčasový a veľmi premyslený dizajn fotopasce s možnosťou prevlečenia skracovacieho zámku Master Lock a veľkej LCD obrazovky umiestnenej na prednej strane…

Fotopast FOXcam 4G LTE je nejnovějším odesílajícím modelem české značky FOXcam. Fotopast disponuje velmi rychlým 4G LTE modemem pro bleskové odesílání obrázků. Pomocí dálkové správy lze nastavovat fotopast na dálku z pohodlí domova pomocí sms zpráv. Fotopast umožňuje změnu rozlišení odesílaných fotografií.

Revolúcia v napájaní, urobte si život ľahším!

 

Pomocí zásobníku pro Li-ion baterie můžete využít vysokých kapacit nabízející baterie Li-ion 18650 nebo 21700,  které lze koupit v kapacitě až 5000mAh. Taková hodnota je jen o něco málo menší než u konvenčních olověných akumulátorů, které se pro napájení fotopastí používají. Výhodou baterií Li-ion je jejich velikost a možnost opětovného dobití. Pomocí nového designu zásobníku (není součástí dodávky), instalujete 3 kusy baterií, které vložíte spolu se zásobníkem do fotopasti. Oproti olověným akumulátorům nemusíte fotopast připojovat za pomocí kabelu a řešit umístění externí baterie.

Fotopast může dle četnosti focení pracovat na jedno nabítí déle, jak jeden měsíc. Náš test prokázal schopnost u slabší baterie 18650 o kapacitě 3500mAh odeslat 1450 fotografií.

Podobných výsledků můžete dosáhnout s bateriemi Energizer Lithium Ultimate. Tyto baterie však narozdíl od 18650 nebo 21700 nejsou dobíjecí a po vybití jsou na vyhození. Pořizovací cena sady baterie, tj 12 kusů však výjde na 600,-. Tedy podobné peníze, které zaplatíte za Li-ion 21700, které můžete dobíjet.

X dôvodov prečo je FOXcam 4G LTE lepšia než ostatné fotopasce

X důvodů proč je fotopast FOXcam 4G lepší než ostatní fotopasti

 • 4G LTE konektivita odešle obrázek velmi rychle a tím šetří baterie.
 • Možnost napájet fotopast pomocí Li-ion 18650 nebo 21700. Nutné doukoupit zásobník pro Li-ion baterie.
 • Velmi rychlá doba spouště 0,25 sec.
 • Čitelnost doby pořízeného záznamu přímo na LCD obrazovce fotopasti!
 • Silný neviditelný přísvit.
 • Duální zásobník na 12x AA baterie.
 • Velká LCD obrazovka v přední části fotopasti.
 • Ovládání pomocí klávesnice vedle LCD obrazovky.
 • Velmi nízká spotřeba baterií.
 • Možnost použití zkracovacího zámku ze předu fotopasti.
 • Kvalitní servis.

Díky technologii FOXmove je dosah PIR čidla fotopasti neuvěřitelných 18 metrů! Revoluční technologie FOXraw pořídí noční snímky s minimálním šumem čitelné na vzdálenost 12 metrů! Obrysově lze vidět zvěř na více jak 25 metrech!

Pokud přidáme funkci dálkové správy, dostáváme velice účinný nástroj na ostrahu domů, chat, zahrad, garáží a jiných prostor.

Na své si přijdou i milovníci přírody a myslivci. Obrysově je možné vidět zvěř na vzdálenost 25 metrů!

Ako nastaviť na tejto fotopasci odosielanie na email?

Nastavení fotopasti už nemůže být snazší, podívejte se na video, jak na to!

 

Nové technologie značky FOXcam

FOXmove

FOXmove je patentovaná technológia, ktorá posúva fotopasce FOXcam ďaleko pred konkurenciu. Podľa testov je fotopasca schopná zaobstarať o 30 - 60% fotografií viac, než bežné, drahšie fotopasce. Čo to znamená? Jednoducho fotopasca dokáže urobiť viac záznamov a tým minimalizovať možné straty, ktoré mohli vzniknúť v dôsledku nevhodne zvolenej fotopasce.

FOXraw

FOXraw je patentovaná technológia pre spracovanie obrazu zo surových dát C-mos čipu. Konkurenčné fotopasce využívajú univerzálne, bežné algoritmy, ktoré vo výsledku prinášajú bežný obraz. FOXraw minimalizuje šum nočnej scény a za predpokladu dostatočného osvetlenia vytvorí úžasné denné fotografie s maximálnou hĺbkou ostrosti a farieb. Automatika fotopasce nastaví pri nočnej scéne dostatočne rýchlu expozíciu, ktorá minimalizuje rozmazanie pohybom. Túto technológiu oceníte najmä pri strážení majetku!

FOXraw vyčarí nadherné snímky

FOXraw je špičková technológia, ktorá dodá snímkam správny kontrast, hĺbku a gamut. Nočná scéna je vykreslená podľa krivky, bez prepálenia aj na krátku vzdialenosť pri použití dostatočne rýchlej expozície = minimalizácia rozmazania pohybom!

Presné zameranie vďaka veľkej LCD obrazovke

Vďaka veľkej, vstavanej LCD obrazovke s veľkosťou 2,2" bude zameranie fotopasce hrou. Jednoducho upevníte fotopascu na miesto a zapnete ju. Na LCD obrazovke uvidíte, čo fotopasca sleduje. Veľmi dôležitou a príjemnou vychytávkou je čitateľnosť časovej pečiatky priamo na LCD obrazovke fotopasce počas prezerania fotografií.

Najrýchlejšia fotopasca na trhu!

Technológia FOXmove slúži okrem iného aj na zvýšenie detekčného rozsahu a zvyšuje rýchlosť spúšte fotopasce. 4G pracuje s neuveriteľnou dobou spúšte 0,25 sek. Čokoľvek sa pred fotopascou pohne je zachytené s minimálnym oneskorením!

Bezkonkurenčný detekčný dosah PIR čidla

Technológia FOXmove prináša pokročilú multizónovú detekčnú oblasť. Fotopasce s technológiou FOXmove dosahujú väčšiu selektívnosť a predlžujú detekčnú vzdialenosť až o 34%!

Jediná fotopasca na trhu podporujúca zámok Master Lock

Drvivá väčšina fotopascí umožňuje prevlečenie skracovacieho zámku Master Lock cez zadné držiaky fotopasce. Tento systém nie je účinný. Fotopascu je možné jednoducho od zámku odlomiť. FOXcam 3G prináša dômyselné riešenie prevlečenia zámku alebo iného lanka s priemerom 8mm cez celú fotopascu z prednej strany. Fotopasca sa nedá pod zámkom prevliecť a je nemožné ju odcudziť bez totálneho zničenia.

Spoľahlivé a rýchle odosielanie snímkov v 4G

FOXcam 4G ako názov tejto fotopasce napovedá pracuje v 4G sieťach. Snímky sú odosielané s väčšou spoľahlivosťou a rýchlejšie než u starších 2G a 3G modelov.

Obojstranný, výsuvný zásobník na 12 AA batérií

Výsuvný zásobník nie je u fotopascí v dnešnej dobe nič neobvyklé. FOXcam zapracoval na uložení batérií a vyvinul obojstranný výsuvný zásobník s kapacitou 12 AA batérií. Fotopasca vydrží v teréne minimálne o 30% dlhšie než bežné fotopasce na 8 AA batérií.

Najväčšie prednosti

 • Podpora 4G sietí. Kompatibilnosť so sieťami 2G a 3G zaručená.
 • Kvalitná kamufláž prispôsobená pre naše podmienky.
 • Prestížna značka s veľmi dobrým servisom.
 • Presné zameranie pomocou integrovanej LCD obrazovky.

Fotopasca je vhodná:

 • na ochranu vášho majetku - autá, chaty, garáže, domy, ...,
 • na stráženie záhrady a iných pozemkov,
 • keď potrebujete okamžité upozornenie na e-mail alebo mobil.

Ako fotopasca funguje v praxi

 1. Fotopasca detekuje pohyb PIR čidlom, zhotoví záber a uloží ho na SD kartu.
 2. Zhotovené snímky fotopasca ihneď odosiela na e-mail alebo na mobil.
 3. Fotopascu je možné ovládať na diaľku alebo si nechať na vyžiadanie zaslať snímku aktuálnej situácie.
 4. Podpora časovača pre nastavenie pracovnej doby.

Skvelé nočné zábery

Neviditeľný a extrémne silný prísvit s použitím novej technológie vykreslenia nočnej scény FOXraw.

Osvedčený uhol objektívu

Osvedčený uhol 55 ° = ideálny uhol, ktorý sa hodí pre všetky prípady inštalácie.

České menu

Áno

Diaľkový ovládač

Nie

Neviditelný prísvit

Áno

3G/GPRS (prenosy na e-mail)

V miestach bez 4G prechádza na 3G/2G

GSM brána

Áno

Počet možných odoslaných MSS/emailov

0 (neobmedzene) až 99

Zobrazovací senzor

CMOS senzor 5 migepixelov

Objektív

F=2.8, FOV 55° automatická IR clona

Rozlíšenie fotografií

3/8/16 MPx

Záznam videa

720p (1280×723) / VGA (640×483)

Rozlíšenie MMS správ

Nastaviteľné cez diaľkovú správu 640×480 – HD rozlíšenie

Pamäť

SD karta (8 až 32 GB)

Typ osvetlovacej jednotky

led-diódová 44 ks

IR blesk

25 metrov, 940nm neviditeľné spektrum

Vzdialenosť snímania PIR senzorov

max. 25 m pri 25°C

Výdrž na batériách

až 1 rok – podľa množstva fotenia

Výrobca

FOXcam

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie