skladom

139,55 € s DPH
116,29 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
MODELY FOTOPASCÍ
Silný neviditeľný prísvit
Fotopasce FORESTCAM
Lacné fotopasce
Bez odosielania MMS
Uhol 45°- 70°
MINI FOTOPASCE

8GB SD karta, 4ks batérií ZDARMA! 

FORESTCAM Tiny, novinka roku 2017. Nejmenší fotopast na světě, která vznikla z modelu LS870 s velmi vysokým výkonem. Dosah PIR až 22 metrů, noční osvit IR diod 17 metrů. Skvělá kamufláž, bez lesklých ploch. FullHD video se zvukem. Velmi malé rozměry 8,6×10,8×5,5, USB port, jednoduché ovládání. tabulka vlastností: FORESTCAM Tiny
Neuveriteľná nová fotopast Forestcam Tiny je přesně to co hledáte. Výrazně převyšuje obdobně velké  fotopasti. Je ještě o 2mm menší než předchozí malé fotopasti, lépe maskovaná a hlavně má stejné kvality a parametry jako větší a dražší fotopasti na trhu a za výbornou cenu.  
 
Dosah PIR čidel je skvělých 22m (člověk), Noční dosah IR je až 17m (člověk). Fotopast podporuje všechny důležité funkce jako je časovač, pojmenování fotopasti, ochranu PIN, extra silný neviditelný přísvit.
 
Na přední straně fotopasti je LCD obrazovka sloužící pro nastavení. Přes přísvitové pole je maskovací pavouk, který zabrání odrazu světla od fotopasti. Pro nastavení fotopasti slouží 2 multifunkční tlačitka pro více úloh, která jsou velice intuitivní. Napájena je 4ks AA baterií. Neodmyslitelnou součástí je podpora externího napájení (akumulátor, 230V) a navíc v poslední době opomíjený USB port.
 
POZOR: TATO FOTOPAST POUŽÍVÁ MICRO SD KARTY!
 
Hlavní výhody fotopasti Forestcam Tiny oproti obdobně velkým fotopastem jsou v podpoře daleko více funkcí, USB, silný neviditelný přísvit a mnohem lepší fotky a videa.

FORESTCAM Tiny, jedna z najmenších fotopascí na svete, ktorá vznikla z modelu LS870 s veľmi vysokým výkonom. Dosah PIR až 22 metrov, nočný osvit IR diód až 17 metrov. Skvelá kamufláž, bez lesklých plôch. FullHD video so zvukom. Veľmi malé rozmery 8,6×10,8×5,5 cm, USB port, jednoduché ovládanie. FORESTCAM Tiny - neuveriteľná nová fotopasca Forestcam Tiny je presne to čo hľadáte. Výrazne prevyšuje obdobne veľké  fotopasce. Je ešte o 2mm menšia než predchádzajúce malé fotopasce, lepšie maskovaná a hlavne má rovnaké kvality a parametre ako väčšie a drahšie fotopasce na trhu a je za výbornú cenu.

Dosah PIR čidiel je skvelých 22m (človek), Nočný dosah IR je až 17m (človek). Fotopasca podporuje všetky dôležité funkcie ako je časovač, pomenovanie fotopasce, ochranu PIN, extra silný neviditeľný prísvit.

Na prednej strane fotopasce je LCD obrazovka slúžiaca pre nastavenie. Cez prísvitové pole je maskovací pavúk, ktorý zabráni odrazu svetla od fotopasce. Na nastavenie fotopasce slúžia 2 multifunkčné tlačitka, ktoré majú viac funkcií a ktoré sú veľmi intuitívne. Napájená je 4ks AA batérií. Neodmysliteľnou súčasťou je podpora externého napájania (akumulátor, 230V) a navyše aj USB port.

POZOR: TÁTO FOTOPASCA POUŽÍVA MICRO SD KARTY!

Hlavné výhody fotopasce Forestcam Tiny oproti obdobne veľkým fotopasciam sú v podpore ďaleko viac funkcií, USB, silný neviditeľný prísvit a oveľa lepšie fotky a videá.

Vlastnosť

Hodnota

Rozlíšenie fotografií

12MP=4000x3000 / 8MP = 3264x2448 / 5MP = 2592x1944 / 3MP = 2048x1536

Záznam videosekvencií

(FullHD / HDReady/ D1)

Záznam zvuku

ÁNO

Vzdialenosť snímania PIR čidla

25 metrov

České menu

ÁNO

Diaľkový ovládač

NIE

Neviditeľný prísvit

ÁNO

Nastavenie jasu prísvitu

ÁNO (5-10-15 metrov)

Podpora GPRS (prenosy na email)  

ÁNO

Duálny časovač

NIE

GSM brána

NIE

Zobrazovací senzor

CMOS senzor 5 megapixelov

Objektív

F=2.8, FOV 55° automatická IR clona

Pamäť

MicroSD karta (8MB až 32GB)

Typ osvetľovacej jednotky

led-diódová 30ks

IR blesk

15 metrov max

Výdrž na batériách

3 až 6 mesiacov

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie