na objednávku

346,96 € s DPH
289,13 € bez DPH

Tento produkt momentálne nie je možné objednať. Ak o neho máte záujem, kontaktujte nás:

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
MODELY FOTOPASCÍ
Fotopasce CUDDEBACK
Bez odosielania MMS
Uhol 45°- 70°

8GB SD karta, 8ks batérií ZDARMA!

Fotopasca Cuddeback C123 je nová kompaktná fotopasca od popredného výrobcu Cuddeback USA. Fotopasca Cuddeback C123 je právom výrobcom označovaná ako najlepší a najlepšie vybavený Cuddeback v histórii. Zachováva si všetky prednosti väčšieho modelu Attack ako je najrýchlejšia odozva na svete - iba 1/4 sekundy, ktorá je garanciou viacerých záberov so zverou v zábere, ktorá takmer nemá šancu tejto fotopasci uniknúť! Nová skrinka má pre Cuddeback typické 3D maskovanie a jednoduché ergonomické ovládanie.

Súčasťou dodávky sú aj výmenné osvetľovacie moduly s týmito charakteristikami: Biely blesk pre farebné nočné zábery, IR osvetlenie o frekvencii 840nm pre kvalitné nočné zábery a extra ďaleký dosvit až 30 m a neviditeľný osvit s technológiou Black Flash®, ktorý je pre ľudské oko úplne neviditeľný s dosahom do 15m. Zaujímavým a praktickým detailom je posuvný modul pre zúženie záberu PIR čidla garantujúci zábery s objektom uprostred snímky. V opačnej polohe modulu potom PIR čidlo vykrýva celú plochu záberu objektívu, čo robí túto fotopascu vhodnú aj na monitorovanie väčších plôch. Ďalším zaujímavým detailom je možnosť prepínania medzi bežným a panoramatickým záberom. Ak sa zaujímate o fotopascu iba s neviditeľným Black Flash® osvetlením - potom sa pozrite na model Cuddeback E3 Black Flash®.

Súčasť balenia: Popruh a montážny prvok Genius Mount.

 

České menu

Nie

Diaľkový ovládač

Nie

3G/GPRS (prenosy na e-mail)

Nie

GSM brána

Nie

Duálny časovač

Nie

Objektív

50°

Rýchlosť spúšte

1/4 s

Záznam videa

Ano

Pamť

externá SD karta až 64 GB

Neviditelný prísvit

Ano

Nastavenie jasu prísvitu

Ano

IR blesk

Black flash – 15 m, IR – 20 m, blesk – 30 m

Vzdialenosť snímania PIR senzorov

max. 25 m pri 25°C

Záber PIR senzoru

Možnosť prepínania na úzky/široký

Výdrž na batériách

3 mesiace

Výrobca

Cuddeback

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie