už nedostupné

326,99 € s DPH
272,49 € bez DPH

Tento produkt momentálne nie je možné objednať. Ak o neho máte záujem, kontaktujte nás:

Poslať známemu   Vytlačiť

MODELY FOTOPASCÍ
Širokouhlé - uhol 80°-120°
4G FOTOPASCE
CLOUDOVÉ FOTOPASCE
Fotopasce BOLY GUARD

Fotopasca BolyGuard BG688-E36WG je revolučná fotopasca od renomovaného výrobcu Boly. Tento model prináša mnoho inovatívnych noviniek, ktoré určite ocenia všetci užívatelia.

Veľmi príjemnou zmenou je možnosť používania dobíjacích batérií 18650 s napätím 3.7V na článku, vďaka ktorým fotopasca na stanovišti vydrží pekelne dlhú dobu aj so zapnutým diaľkovým dohľadom!

Samozrejmosťou je možnosť používať klasické AA batérie.

BG668-E36WG ponúka ako jediná fotopasca na trhu aktívny GPS lokátor, vďaka ktorému môžete ukradnutú fotopascu dohľadať.

Medzi významné vychytávky patrí špičkový širokouhlý objektív zložený zo 7 členov šošoviek s vynikajúcou svetelnosťou F 2.4. V kombinácii kvalitného objektívu a obriemu c-mos snímaču 14 MPx umožní fotopasca zaobstarať naozaj veľmi kvalitné video v rozlíšení 4K. Maximálne možné rozlíšenie fotografií je potom 36 Mpx.

Všetky pokročilé funkcie spracovania obrazu a inovatívne technológie BOLY sú integrované v zariadení BG668-E36WG. Fotopascu je možné nasadiť ako bezpečnostnú kameru na monitoring nehnuteľností, automobilov, záhrad a iných vecí. Najväčšou prednosťou je veľmi rýchle odosielanie záznamov vďaka 4G modemu a to vrátane videa v tej najlepšej možnej kvalite.

V čom je fotopasca BG688-E36WG lepšia pred konkurenciou?

 • Precízny svetlý objektív F2.4 zložený zo 7 optických členov
 • GPS funkcia pre dohľadanie fotopasce
 •  4K rozlíšenie videa
 •  Možnosť používať nabíjateľné li-ion akumulátory 18650 alebo alkalické batérie
 •  Jednoduché ovládanie
 •  CZ menu
 •  Podpora cloudu Molnus

GPS funkcia pre dohľadanie fotopasce

Väčšinu ukradnutých fotopascí nemožno dohľadať. Fotopasca BG668-E36WG ako prvá fotopasca na trhu podporuje aktívne dohľadanie ukradnutej fotopasce pomocou GPS súradníc. Pri nastavení fotopasce zadáte údaje, ktoré nemožno vymazať. V prípade odcudzenia, znovu nastavenia fotopasce a dokonca aj výmeny SIM karty bude fotopasca zasielať aktuálnu polohu pôvodnému majiteľovi. Fotopascu bude možné nielen získať späť, ale ak zlodej nechá vo fotopasci SIM kartu, bude možné podľa SIM karty a so spoluprácou polície dohľadať páchateľa.

4G fotopasca s podporou Molnus online cloud zdarma!

Podľa našich skúseností väčšina ľudí si zakúpi fotopascu a každý druhý má problémy s nastavením. Molnus je tu pre vás, aby vám pomohol a uľahčil nastavenie. Stačí si založiť účet a spárovať fotopascu. Nikdy viac nebude mať problémy s nastavením! Pozrite sa na podrobný návod – TU

Unikátna precízna optika fotopasce

Vďaka kvalitnej, svetelnej optike môže fotopasca BG688-E36WG ponúknuť maximum zo svojho potenciálu. Fotopasca prináša doposiaľ nevídanú kvalitu video záznamu v rozlíšení 4K. Fotografie je možné ukladať v rozlíšení 36MPx.

Revolučné riešenie napájania

Vyhovujú vám viac dobíjacie batérie? Vedeli ste, že vo väčšine fotopascí nepracujú dobíjacie batérie s veľkosťou AA? BOLY mysleli na všetko!

Fotopascu je možné napájať pomocou 5 kusov dobíjacích li-ion batérií 18650, ktoré ponúknu maximálnu úsporu vašej peňaženke a maximálnu životnosť pre vašu fotopascu. Zároveň bola zachovaná možnosť napájať fotopascu externým zdrojom prostredníctvom konektora, ktorý sa do fotopasce zastrčí alebo pomocou AA batérií.

4K video

BG668-E36WG používa doslova obrí C-MOS senzor a veľmi kvalitný svetelný objektív, vďaka ktorému táto fotopasca ponúka rozlíšenie 4K.

Toto veľké rozlíšenie dodá videu neuveriteľnú jemnosť a detail, ktorý ocenia nielen milovníci prírody, ale aj poľovníci, policajné zložky pri identifikácii páchateľa a ďalší spokojní užívatelia tejto fotopasce.

Sila je v jednoduchosti

Prečo si kupovať fotopasce so zložitým nastavením... BG668-E36WG ponúka veľké klávesy s príjemne veľkou LCD obrazovkou o veľkosti 2".

Menu fotopasce je lokalizované do českého jazyka a pre ešte väčšiu prehľadnosť sú jednotlivé položky menu rozdelené do tematických záložiek. Nastavenie fotopasce už nemôže byť jednoduchšie.

Najväčšie prednosti
 • Podporuje cloud Molnus
 • GPS funkcia pre dohľadanie fotopasce
 • 4K rozlíšenie videa
 • Jednoduché nastavenie fotopasce
 • Rýchlosť prenášania záznamu
 • Technológia BolyRaw vytvorí fantastické zábery
 • SMS diaľková správa pre ovládanie fotopasce z domu

Fotopasca je vhodná

 • Na ostrahu majetku: domov, garáží, záhrad, ai ...
 • Monitoring zveri oceníte predovšetkým nadštandardnú citlivosť a výbornú kvalitu fotografií
 • Ak vyžadujete pokročilý management časovačov

Ako fotopasca funguje v praxi

 1. Fotopasca po inštalácii stráži miesto Vášho záujmu. V prípade narušenia fotopasca zaznamená pohyb a podľa nastavenia vykoná záznam.
 1. Záznam je fotopascou ihneď odosielaný podľa nastavenia na mobilný telefón alebo email.
 2. Fotopasca prechádza opäť do režimu stráženia a celá procedúra sa môže opakovať
Diaľková aktivácia/deaktivácia

V rámci aktívnej diaľkovej správy môžete fotopascu na diaľku ovládať a vypnúť tak napríklad činnosť odosielania alebo predĺžiť / vypnúť fotenie.

Rýchle a pohodlné nastavenie

Menu fotopasce je delené prehľadne do tematických záložiek. Extrémne veľká a jemná LCD obrazovka vám umožní rýchle a pohodlné nastavenie.

české menu: áno

diaľkový ovládač: nie

diaľková správa: ÁNO, Android OS alebo SMS

4G / GPRS (prenosy na e-mail): ÁNO, Natívna podpora 4G

3G / GPRS (prenosy na e-mail): Áno, v miestach bez 4G prechádza na 3G / 2G

GSM brána: áno

počet možných odoslaných MSS / emailov: 0 (neobmedzene) až 99

podpora bezdrôtových senzorov: NIE

zobrazovací senzor: 14 MPx

objektív: F / 2.4 uhol 110°

rozlíšenie fotografií: až 36 Mpx

záznam videa: 2K, 4K, Full HD - 1080p

rozlíšenie MMS správ: MMS = VGA / email = natívne rozlíšenie + možnosť posielať video

pamäť: SD karta (8 až 32 GB)

neviditeľný prísvit: áno

typ osvetľovacej jednotky: led-diódové 50 ks, 940nm neviditeľný prísvit

IR blesk: 25 metrov, 940 nm

vzdialenosť snímania PIR senzorov: až 30m pri 20 C° normálnej citlivosti

výdrž na batériách: 3 až 6 mesiacov

výrobca: Boly

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie