skladom

236,72 € s DPH
197,27 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

MODELY FOTOPASCÍ
Podľa funkcie MMS
S odosielaním MMS
4G FOTOPASCE
Fotopasce BOLY GUARD

Najmenšia fotopasca s odosielaním snímkov na svete a hneď s 4G LTE modemom. Zoznámte sa s naozaj nadupanou fotopascou veľmi malých rozmerov. Fotopasca podporuje dobíjacie li-ion batérie typu 18650, ktoré sa dajú dobíjať solárnym panelom. Fotopasca je maximálne vybavená a nechýba ani podpora cloudu Molnus. To všetko za naozaj bezkonkurenčnú cenu!

Fotopasca je vhodná

 • Na ochranu majetku: domov, garáží, záhrad, ai ...
 • Monitoring zveri oceníte predovšetkým nadštandardné citlivosť a výbornú kvalitu fotografií
 • Ak vyžadujete pokročilý management časovačov

Prvá najmenšia fotopasca na trhu s odoslaním záznamov na email/mobil alebo do cloudu Molnus. Fotopasca BG310-M je revolučná fotopasca, ktorá prináša mnoho inovatívnych zmien, ktoré ocení každý užívateľ.

Veľmi zaujímavou zmenou je použitie dobíjacích batérií li-ion 18650 s napätím na článku 3.7V. Fotopasca vydrží na stanovišti dlhšie v porovnaní s bežnými, veľmi drahými lítiovými batériami veľkosti AA.

Fotopascu je možné nasadiť ako bezpečnostnú kameru na monitoring nehnuteľností, automobilov, záhrad a iných vecí. Najväčšou prednosťou je veľmi rýchle odosielanie záznamov vďaka 4G modemu a to vrátane videa v tej najlepšej možnej kvalite.

Fotopasca podporuje tiež technológiu BolyRaw, ktorá sa stará o dokonalé snímky v každom ohľade. Automatiky fotopasce dokážu nastaviť podľa svetelných podmienok ISO aj rýchlosť uzávierky. Väčšina konkurenčných fotopascí majú tieto hodnoty nastavené fixne.

Nočné snímky sú vďaka technológii BolyRaw upravované podľa krivky a je vždy dosiahnuté čo najlepšie rozloženie svetla. Výsledná fotografia tak nie je preexponovaná alebo podexponovaná.

V čom je fotopasca BG310-M lepšia pred konkurenciou?

 • Veľmi malá veľkosť – fotopasca sa dá dobre maskovať
 • Napájanie dobíjacími li-ion akumulátormi 18650
 • 4G LTE fotopasca
 • Jednoduché ovládanie
 • CZ menu
 • Podpora cloudu Molnus
 • Veľmi zaujímavá cena
 • Podpora solárneho panelu / nie je súčasťou dodávky u tohto modelu /

4G fotopasca s podporou Molnus online cloud zdarma!

Podľa našich skúseností väčšina ľudí si zakúpi fotopascu a každý druhý má problémy s nastavením. Molnus je tu pre vás, aby vám pomohol a uľahčil nastavenia. Stačí si založiť účet a spárovať fotopascu. Nikdy viac nebude mať problémy s nastavením! Pozrite sa na podrobný návod – TU

Najlepší pomer cena výkon

Mnoho našich fotopascí dosahuje oproti konkurencii výborný pomer cena-výkon. BG310-M posunula opäť hranice v pomere cena/výkon.  Fotopasca podporuje cloud Molnus, ktorý je ZDARMA!

Veľmi malé rozmery = nenápadný špión

BG310-M je najmenšia fotopasca na trhu s odosielaním dát na email/mobil alebo do cloudu Molnus. Rozmery fotopasce sú často hodnotiacim kritériom pri výbere fotopasce. 

Skôr platilo pravidlo, čím menšia  fotopasca je, tým menej toho dokáže. Žiadna malá fotopasca doposiaľ nedokázala odosielať záznamy. BG310-M všetko dokáže. Kúpte si malú, veľmi výkonnú fotopascu, ktorá dokáže odosielať záznamy!

Dobíjacie batérie li-ion 18650

Zdroj napájania je tá najdôležitejšia a najviac zanedbávaná vec zo strany užívateľov. Všetky fotopasce sú napájané batériami, v 99% sú najviac používané AA batérie. Alkalické batérie majú mizernú výdrž. Jednorazové lítiové AA batérie v počte 8 kusov budú vašu peňaženku stáť tak  15€.

BG310-M všetko mení. Táto fotopasca je napájaná li-ion (lítiovými) batériami typu 18650, ktoré možno dobíjať. Batérie možno dobíjať cez microUSB port na fotopasci alebo možno použiť nabíjačky týchto batérií (nie je súčasťou dodávky). Solárny panel (nie je súčasťou dodávky) priamo na stanovišti za slnečného počasia dobíja vložené batérie priamo.

Batérie typu 18650 majú veľkú kapacitu a nevadí im ani mrazivé počasie.

Najväčšie prednosti fotopasce BG310-M

 • Podporuje cloud Molnus
 • 4G LTE modem
 • Jednoduché nastavenie fotopasce
 • Rýchlosť prenášania záznamu
 • Technológia BolyRaw vytvorí fantastické zábery
 • SMS diaľková správa pre ovládanie fotopasce z domu
 • Veľmi malá veľkosť
 • Funguje na dobíjacie li-ion batérie typu 18650
 • Možnosť použitia solárneho panelu

Ako fotopasca funguje v praxi

 • Fotopasca po inštalácii stráži miesto vášho záujmu. V prípade narušenia fotopasca zaznamená pohyb a podľa nastavenia vykoná záznam.
 • Záznam je fotopascou ihneď odosielaný podľa nastavenia na mobilný telefón alebo email.
 • Fotopasca prechádza opäť do režimu stráženia a celá procedúra sa môže opakovať.

Diaľková aktivácia/deaktivácia

V rámci aktívnej diaľkovej správy môžete fotopascu na diaľku ovládať a vypnúť tak napríklad činnosť odosielania alebo predĺžiť/vypnúť fotenie.

Rýchle a pohodlné nastavenie

Menu fotopasce je v CZ jazyku, ak využijete cloud Molnus, nastavenie Vám nezaberie viac ako 5 minút 

rozlíšenie fotografií: až 18MPx

zobrazovací senzor: CMOS senzor 5 migepixelov

vzdialenosť snímania PIR senzorov: max. 25 m pri 25 ° C

záznam videa: 720p (1280 × 723) / VGA (640 × 483)

záznam zvuku: áno

objektív: F = 2.8, FOV 55 ° automatická IR clona

české menu: áno

diaľková správa: ÁNO, Android OS alebo SMS

4G / GPRS (prenosy na e-mail): Natívna podpora 4G

diaľkový ovládač: nie

GSM brána: áno

infra prísvit: neviditeľný 940nm

IR blesk: max. 20 metrov

neviditeľný prísvit: áno

pamäť: externá SD karta až 32 GB

parametre odosielania: 4G, Posielanie fotografií, Posielanie videa

počet možných odoslaných MSS / emailov: 0 (neobmedzene) až 99

výrobca: boly

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie