skladom

115 € s DPH
95,83 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

GPS lokátory

Hľadáte rýchle a jednoduché riešenie, ako zabezpečiť dom, byt, chatu či garáž? Doorito je zabezpečovací systém, ktorý flexibilne umiestnite na akékoľvek dvere, priamo do dverí alebo na okná domu, bytu, chaty, pivnice alebo garáže.

 Čo je Doorito?

Zabezpečovací systém, ktorý umiestnite na dvere, priamo do dverí alebo na okná rodinného domu, bytu, chaty či garáže. Okrem toho, že vás bude mobilná aplikácia informovať alarmom o nepozvaných hosťoch, dokáže vás informovat aj o akomkoľvek pohybe osôb. Alarm môžete vzdialene aktivovať a deaktivovať pomocou mobilnej aplikácie. V prípade pohybu takto zabezpečených a dverí alebo okien dôjde k spusteniu alarmu vo vašom mobilnom telefóne.

Súčasťou modulu je zabudovaná SIM karta, ktorá umožňuje prenos mobilných dát do vášho múdreho telefónu. Stačí, len aby ste boli pripojení k Internetu, mali stiahnutú mobilnú aplikáciu Doorito, ktorú spárujete so zabezpečovacím modulom a budete mať prehľad o pohybe osôb 24 hodín denne, 7 dní v týždni, kdekoľvek po celom svete.

Mobilná aplikácia ale ponúka rad ďalších funkcií, ako je napríklad pokročilé plánovanie dáta a času aktivácie a deaktivácie alarmu.

Vďaka systému Doorito budete mať pocit bezpečia a ochrany majetku a zdravia vás a vašich blízkych, kdekoľvek a kedykoľvek.

Funkcie mobilnej aplikácie

Doorito jednoducho aktivujete alebo deaktivujete pomocou mobilnej aplikácie. Ak je alarm aktivovaný a dôjde k pohybu dverí, aplikácia vo vašom mobilnom telefóne vyvolá alarm.

Pomocou aplikácie môžete tiež sledovať pohyb osôb, ktoré do objektu vstúpia.

Okrem základných funkcií, aktivácie a deaktivácie alarmu, ponúka Doorito možnost zdieľať modul s ďalšími užívateľmi, na základe vášho predchádzajúceho povolenia. Môžete si tiež naplánovať presný dátum a čas aktivácie a deaktivácie alarmu. Pomocou funkce Geofence zas budete upozornení, ak opustíte vami dopredu definovanú oblasť a zabudnete alarm aktivovať.

Obsah balenia

 • zabezpečovací modul Doorito
 • Micro USB kábel na  nabíjanie modulu
 • aktivačná karta pre tarifu na prvý rok zadarmo
 • krytka na upevnenie modulu do dverí
 • obojstranná lepiaca páska na  upevnenie modulu

Technické parametre               

 • nabíjacie napätie: 5 V
 • doba nabíjania: 5 hodín (pri prúde 250 mA)
 • Li-Ion batéria s kapacitou 900 mAh
 • rozmery modulu: 72,5 x 54 x 17,5 mm

Prevádzka

Doorito obsahuje zabudovanú globálnu SIM kartu. Vďaka nej môžete Doorito používať vo všetkých krajinách EU, vo Švajčiarsku, v Nórsku, v USA a v Rusku. Tarifa na obdobie jedného roka je zadarmo.Tarifu na ďalšie obdobie alebo na rozšírenú prevádzku (nad rámec bežného použitia) si kúpite jednoducho online.

Záručná doba: 24 mesiacov

Made in Czech Republic

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie