skladom

316,99 € s DPH
264,16 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
PODĽA VÝROBCOV
MODELY FOTOPASCÍ
Podľa funkcie MMS
S odosielaním MMS
Podľa uhla záberu
S odosielaním na e-mail
Širokouhlé - uhol 80°-120°
Fotopasce BUNATY

Moderná fotopasca s integrovaným GSM modulom a výkonnou polohovacou anténou. Fotopasca ihneď ako zaznamená pohyb, odosiela urobenú fotografiu na Váš email alebo mobilný telefón. Odosielanie fotografie je veľmi rýchle a v závislosti na kvalite signálu trvá odoslanie fotografie cca 3 minúty. Máte tak okamžitú informáciu o situácii pred fotopascou.

Uhol záberu je u tejto fotopasce 80°.  Je vhodná na kratšiu vzdialenosť, ideálne do 8 metrov. Fotopasca zaberie výrazne väčšiu plochu ako klasické fotopasce, ale na druhej strane všetko na fotografii zmenší. Identifikácia objektu v dlhšej vzdialenosti tak môže byť ťažšia.

Nastavenie fotopasce pre odosielanie snímok GSM je jednoduché vďaka kvalitnému českému manuálu a video návodu, kde podrobne vysvetľujeme ako správne fotopascu nastaviť. Menu fotopasce je v češtine! U fotopascí BUNATY sa Vám nestane, že Vám nikto s nastavením nepomôže. U nás máte zaistenú kvalitnú technickú podporu po telefóne!

Fotopasca BUNATY  WIDE Full HD GSM vie súčasne ako robiť fotografie, tak aj natáčať krátke videá. Stačí nastaviť režim FOTO + VIDEO, kedy fotopasca zaznamená pohyb a ihneď urobí fotografiu, ktorú okamžite odosiela na Váš email alebo mobilný telefón. Súčasne s týmto ihneď natáča krátke video. Video však nie je odosielané na email, ale je uložené na SD karte fotopasce. Fotopasca podporuje SD karty s kapacitou až 32GB. Túto funkciu využijete najviac pri použití fotopasce na ochranu majetku, kedy fotografia, ktorá Vám dorazila do emailu je len zlomkom sekundy danej situácie a páchateľ môže byť vyfotografovaný zozadu a nemusí byť dobre spoznať. Máte tak jedinečnú možnosť vrátiť sa k fotopasci a pozrieť si video záznam z SD karty. Aj 10 sekúnd videa Vám napovie o situácii ďaleko viac ako jedna fotografia.

Fotopasca BUNATY WIDE Full HD GSM pracuje na 8 klasických tužkových batérií. Odporúčame používať kvalitné lítiové batérie alebo pre ekonomickú prevádzku si u nás môžete zakúpiť batériu externú, ktorá vydrží naozaj veľmi dlho a je nabíjateľná. Externú batériu je možné k fotopasci pripojiť pomocou externého konektora, ktorý je u fotopascí Buňata samozrejmosťou.

Fotopasca BUNATY WIDE full HD GSM disponuje aj funkciou časovača, ktorý umožní nastaviť fotopascu pre prevádzku len v určitom časovom období, napríklad od 18 hodín do 6 hodiny ráno. Rozlíšenie fotografi 12MP a video vo Full HD kvalite zabezpečí kvalitný záznam ako vo dne, tak aj v noci. Fotopasca používa moderný a úplne neviditeľný nočný prísvit poslednej generácie s vlnovou dĺžkou 940 nm. Ten zaručuje, že ani pri priamom pohľade za úplnej tmy do fotopasce nie je ľudským okom vidieť, že Vás fotopasca vyfotografovala. Fotopasca je tak vhodná ako na ochranu majetku, tak aj pre sledovanie pohybu zveri.

Tým, čím sa fotopasce BUNATY úplne odlišujú od konkurenčných značiek je spoľahlivosť, technická podpora a kvalitný servis v Českej republike a tiež hlavne konštrukčné prevedenie fotopasce. Nenájdete fotopascu, ktorá by mala veľký LCD displej na prednej strane fotopasce, kedy priamo na displeji vidíte, čo budete fotografovať, tak akú u fotopascí BUNATY. Laserové ukazovadlo, ktoré Vám uľahčí zacielenie fotopasce za horších svetelných podmienok, umiestnenie zapínacieho tlačidla a ovládacích prvkov, ktoré sú dobre dostupné na prednej strane fotopasce. Samozrejme, ako je u fotopascí BUNATY bežné, umiestnenie batérií je úplne oddelené od elektroniky, aby náhodou v prípade vytečenia nekvalitných batérií nedošlo k nenávratnému poškodeniu celej fotopasce.

Fotopasca BUNATY má pohybové čidlo, objektív a nočný prísvit veľmi blízko pri sebe. Toto riešenie umožňuje, že veľmi ľahko môžete viac ako polovicu fotopasce úplne schovať. Navyše vďaka tomu, že má fotopasca minimum lesklých plôch je maskovanie naozaj jednoduché. Všetky časti sú dobre izolované, preto fotopascu BUNATY WIDE full hd GSM môžete používať aj v najnáročnejších podmienkach. Dážď, sneh a mráz fotopasci nevadí! Fotopasca BUNATY full hd dobre poslúži ako na ochranu majetku, tak aj na sledovanie pohybu zveri. Fotopasca je vyrobená priamo pre Českú a Slovenskú republiku a aj v Českej republike je zaistený kvalitný servis.

Ku každej fotopasci BUNATY dostanete príslušenstvo zadarmo: 32GB sd kartu a sadu základných batérií.

Rozlíšenie 12 MP

Rozlíšenie videa 1080P FULL HD

GSM integrovaný GSM modul na odosielanie foto na email alebo mobilný telefón

Batérie 8x AA ( klasické tužkové ) s možnosťou pripojenia externého zdroja

Rozmery 13x8x6 cm

Uhol záberu 80°

Prísvit 940nm úplne neviditeľný

Dosvit 15 až 25 metrov podľa situácie

Záznam foto + video ÁNO

Prehliadanie fotiek na LCD ÁNO

Prehrávanie videa na LCD ÁNO

Maximálne rozlíšenie foto 12MP - 4000x3000

Maximálne rozlíšenie video FULL HD

Čeština ÁNO

GSM brána (odosielanie záberov) ÁNO

Displej 2,4'' farebný s možnosťou prehrávania záznamov

Záber PIR 55° - ideálne na univerzálne použitie

Reálný dosah PIR (človek) 15 metrov

Rýchlosť spúšte 0,7

Pamäťová jednotka SD karty

Porty USB a externé napájanie

Závit na statív ÁNO

Obsah balenia: fotopasca + USB kábel + látkový popruh +  8GB sd karta + základná sada batérií

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie