skladom

237,60 € s DPH
198 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
MODELY FOTOPASCÍ
Podľa funkcie MMS
Podľa uhla záberu
Bez odosielania MMS
Širokouhlé - uhol 80°-120°
Fotopasce BUNATY

Fotopasca so záznamom na sd kartu a uhlom snímania 80°. Fotopasca so stredne širokým uhlom záberu vhodná na kratšiu vzdialenosť s pokrytím čo najväčšej plochy. Menu fotopasce je v českom jazyku a je prehľadne členené. Nastavenie tak zvládne naozaj každý. Všetky záznamy - fotografie alebo video sekvencie sú zaznamenané na sd kartu a to o kapacite až 32GB. Fotopasca má veľký 2,4'' LCD displej, na ktorom si pohodlne môžete záznamy prezrieť. Na bežne používanú sd kartu s kapacitou 8GB sa zmestí až 9000 fotografií.

Fotopasca je vhodná aj do najnáročnejších podmienok. Odolá dažďu, snehu i mrazu. Kvalitné prevedenie plastov a dokonalá izolácia je značke BUNATY vlastné. Fotopasca funguje na 8 klasických tužkových batérií, ktoré sú umiestnené v samostatnom boxe. Sú úplne oddelené od elektroniky. Už sa Vám tak nestane, že nekvalitné batérie "vytečú" a poškodia tak celý prístroj. Samozrejmosťou je tiež možnosť pripojenia externého napájania. Konektor pre externé napájanie je umiestnený v spodnej časti fotopasce, tým sa zabráni vniknutiu vlhkosti do elektroniky.

Fotopasca BUNATY WIDE Full HD je vybavená zosilneným nočným prisvietením s vlnovou dĺžkou 940 nm a to zaručuje, že ani pri priamom pohľade za úplnej tmy nie je vidieť, že Vás fotopasca vyfotografovala. Fotopasca, je vhodná nielen na ochranu majetku, ale aj na sledovanie zveri. Fotopasce BUNATY sa dobre maskujú. Viac ako polovicu fotopasce môžete úplne zakryť a ostatné časti sú veľmi nenápadné s minimom lesklých plôch. Zameranie fotopasce je naozaj veľmi jednoduché. Na veľkom LCD displeji, ktorý je umiestnený na prednej strane fotopasce presne vidíte, čo budete snímať. Za zhoršených svetelných podmienok si môžete vypomôcť integrovaným laserovým ukazovadlom. Nemusíte tak už nič odhadovať ako u iných značiek.

Kvalita fotografií v rozlíšení 16MP a kvalita videa v rozlíšení FULL HD patrí medzi to najlepšie na trhu. Fotopasca BUNATY WIDE FULL HD má mnoho ďalších užitočných funkcií ako napríklad časovač, kedy fotopascu môžete nastaviť pre fotenie len v určitom časovom období napríklad len v noci. Časozber je funkcia, kedy fotopasca bude robiť fotografie v pravidelnom časovom intervale - ideálne pre monitorovanie veľkých plôch. Na každej fotografii zhotovenej fotopascou je uvedený informačný údaj o tom, kedy a v akom čase bola fotografia zaznamenaná. Sekvenčné snímanie zabezpečí, že vám naozaj nič neunikne - fotopasca zaznamená pohyb a ihneď nasníma až tri fotografie rýchlo za sebou.

Veľkou výhodou fotopascí BUNATY oproti iným dostupným značkám je jej prevedenie a jednoduché logické ovládanie, tiež kvalitný dobre dostupný vypínač a ovládacie prvky na prednej strane fotopasce. Fotopasca BUNATY full hd dobre poslúži či už na ochranu majetku alebo aj na sledovanie pohybu zveri. Fotopasca je vyrobená priamo pre Českú a Slovenskú republiku a aj v Českej republike je zaistený kvalitný servis.

Rozlíšenie 12 MP

Rozlíšenie videa 1080P FULL HD

Batérie 8x AA ( klasické tužkové) s možnosťou pripojenia externého zdroja

Rozmery 13x8x6 cm

Uhol záberu 80°

Prísvit 940nm úplne neviditeľný

Dosvit 15 až 25 metrov podľa situácie

Záznam foto + video ÁNO

Prezeranie foto na LCD ÁNO

Prehrávanie videa na LCD ÁNO

Maximálne rozlíšenie foto 12MP - 4000x3000

Maximální rozlišení video FULL HD

Čeština ÁNO

GSM brána (odosielanie snímkov) NIE

Displej 2,4'' farebný s možnosťou prehrávania záznamu

Záber PIR 55° - ideálny pre univerzálne použitie

Reálny dosah PIR (človek) 15 metrů

Rýchlosť spúšte 0,7

Pamäťová jednotka SD karty

Porty USB a externé napájanie

Závit prr statív ÁNO

Obsah balenia fotopasca + USB kábel + látkový popruh   

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie