skladom

27,60 € s DPH
23 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo
Ostatné príslušenstvo
Napájanie pre fotopasce

Výkonný adaptér určený pre napájanie zo siete. Balenie obsahuje napájaciu redukciu vďaka ktorej je možné adaptér použiť pre napájanie fotopascí FOXcam SG880MK a ScoutGuard SG880MK. Pokiaľ budete fotopascu inštalovať v mieste, kde je zdoj napätia 220V, môžete k napájaniu použiť tento adaptér. Vložené batérie potom budú pracovať ako záložné. Adaptér nedobíja akumulátory! Pozor na správne nastavenie polarity a napätia adaptéru. Poškodenie nesprávnym zapojením nepokrýva záruka.

POZOR: k tomuto adaptéru je nutné zakúpiť ešte špeciálny napájací kábel vhodný pre SG880mk v cene 10,99 eur. Po predchádzajúcej dohode môžeme vám dodať druhú redukciu, vďaka ktorej budete schopní napájať akúkoľvek fotopascu našim napájacím adaptérom (+ 5,00 eur).

Podporované fotopasce s univerzálnym adaptérom sú:

SG520

SG520 PRO

RANGER

SG570

SG560

UOVision

Ltl Acorn

FORESTCAM

a iné značky.

Adaptér napája primárne fotopascu. Pri výpadku elektriny doporučujeme mať vo fotopasci pre prípad zálohy batérie.

Vstupné napätie 220 ACV

Výstupné napätie 6 DCV

Možné prúdové zaťaženie 1,5 A

Vstupné napätie 220 ACV

Výstupné napätie 6 DCV

Možné prúdové zaťaženie 1,5 A

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie