skladom

217,90 € s DPH
181,58 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
PODĽA VÝROBCOV
MODELY FOTOPASCÍ
Fotopasce SCOUTGUARD
Lacné fotopasce
Podľa funkcie MMS
S odosielaním MMS
S odosielaním na e-mail
Uhol 45°- 70°
Fotopasce FOXCAM

16GB SD karta, 8ks batérií ZDARMA!

Inovatívna značka FOXcam ponúka vždy tie najlepšie a učinné nástroje pre monitoring majetku a monitoring zvierat. Poslednou novinkou 2018 je model SG880MK-18mHD s podporou GSM/GPRS. V prípade narušenia objektu vám zašle snímok na e-mail alebo mobil. Navyše môžete fotopascu spravovať na diaľku. Fotopasca podporuje časovač, snímky sú odosielané v rozlíšení 1024×720 bodov.  Výhodou je možné napájanie na dobíjacie tužkové batérie. Fotopasce FOXcam kombinujú cenovo dostupné fotopasce s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Model SG880MK-18mHD odosiela fotografie v rozlíšení 1920x1080 bodov. Podporuje funkciu časovača, časozberu a prepracovanej diaľkovej správy. Vďaka technológii FOXmove fotopasca zachytí pohyb až na vzdialenosť 18 metrov! FOXraw technológia sa postará o kvalitné nočné fotografie s minimom šumu.

Fotopasca FOXcam SG880MK-14mHD predstavuje veľmi učinný nástroj na ochranu nehnuteľností, automobilov, chát, domov, záhrad a iných vecí. Fotopasca odosiela zhotovené snímky v rozlíšení 1024x720 bodov!

TIP: Viete, že väčšina fotopascí prenáša na email fotografie len v rozlíšení 640×480 alebo 800×600? FOXcam SG880MK-18mHD dokáže preniesť fotografie v rozlíšení až 1024×720 bodov!

FOXmove - technológia na zvýšenie citlivosti a rýchlosti fotopasce

Vďaka patentovanej technológii FOXmove disponujú fotopasce FOXcam veľmi dlhým dosahom. Technológia má tiež vplyv na rýchlosť spúšte, ktorá je iba 0,7 s. Vďaka technológii FOXmove sú fotopasce FOXcam vhodné na monitoring zveri i na ochranu majetku! Pri testovaní boli zistené rozdiely pri porovnaní bežných fotopascí 30 - 60% v počte zhotovených fotografií.

FOXraw - technológia na perfektné fotografie

FOXraw je technológia zvyšujúca kvalitu vyhotovených fotografií z C-MOS obrazového čipu. Technológia FOXraw zmenšuje šum nočných fotografií a pridáva kontrast a farebnú hĺbku denných fotografií. Technológia FOXraw robí fotografie vo výsledku pestrejšie. Hlavnou výhodou tejto technológie je obstaranie nočnej fotografie s veľmi rýchlou expozíciou, ktorá minimalizuje rozmazanie pohybom.

FOXraw záruka kvality urobených záberov

Technológia FOXraw zvyšuje kvalitu urobených snímok, vďaka vlastnej obrazovej technológii sú urobené snímky kontrastnejšie a s menším šumom. Hlavnou výhodou tejto technológie je obstaranie nočnej fotografie s veľmi rýchlou expozíciou, ktorá minimalizuje rozmazanie pohybom.

Jednoduché zameranie fotopasce na cieľ

Zameranie fotopasce nemôže byť jednoduchšie. Po nainštalovaní fotopasce ju zapneme do režimu nastavenia. Jednoducho urobíme záber manuálne a zobrazíme ho na LCD. Podľa potreby urobíme korekciu inštalácie. Všetko je jednoduché a hlavne rýchle.

Dostatočne rýchla

Fotopasca je vďaka technológii FOXmove dostatočne rýchla, fotí s oneskorením 0,7 s. Táto rýchlosť predurčuje fotopascu aj na nasadenie na kratšie vzdialenosti okolo 5 metrov!

Výborné vlastnosti PIR čidla

Fotopasca je vďaka technológii FOXmove dostatočne rýchla, navyše má úžasnú selektivitu, vďaka multizónovej technológii PIR čidla FOXmove. Reaguje až do vzdialenosti 18 metrov.

Univerzálne riešenie na ochranu majetku a poľovníctvo

Hľadáte fotopascu vhodnú na stráženie majetku a premýšľate, že ju budete používať aj na monitoring zveri? FOXcam spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre ochranu majetku, ale aj pre monitoring zveri. Vlnová dĺžka 940 nm neruší zver ani zlodeja!

Odosiela fotografie v rozlíšení 1024x720

Ako jediná z 2G fotopascí umožňuje model FOXcam SG880MK-14mHD prenášať fotografie v rozlíšení 1024x720 bodov. Fotopasca navyše podporuje prepracovanú diaľkovú sms správu fotopasce.

Podpora dobíjacích AA batérií

Chcete prevádzkovať fotopascu s nabíjateľnými batériami? Žiadny problém! FOXcam plne dodporuje dobíjacie batérie.

Pozrite sa na video a získajte rýchlo viac potrebných informácií

Zoznámte sa s modelom FOXcam SG880MK-18MHD pomocou nášho videa. Získate mnoho užitočných informácií!

                                      

Vlastnosť Hodnota
Diaľkový ovládač ÁNO
Podpora bezdrôtových čidel NIE
Neviditeľný prísvit ÁNO
České menu ÁNO
Podpora GPRS (prenosy na email) ÁNO
Diaľková správa ÁNO, Android OS alebo SMS
GSM brána ÁNO
Zobrazovací senzor CMOS senzor 5 megapixelov
Objektív F = 2.8mm/FOV (uhol záberu) = 60°
Rozlíšenie fotografií 5MP/8MP/14MP
Rozlíšenie video 720p (1280x723)/VGA (640x483)
Rozlíšenie MMS správ 800x600/1024x720/ OFF
Pamäť SD karta (8MB až 32GB)
Typ osvetľovacej jednotky led-diódová 36ks
IR blesk 18 metrov 940nm
Vzdialenosť snímania PIR senzorov až 18m pri 20°C normálnej citlivosti
Výdrž na batériách 3 až 6 mesiacov
Počet možných odoslaných MMS/emailov           0 (neobmedzene) - 99


Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie