skladom

353,99 € s DPH
294,99 € bez DPH

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce na zlodejov
Fotopasce na zver
Fotopasce pre poľovníkov
PODĽA VÝROBCOV
MODELY FOTOPASCÍ
Fotopasce SCOUTGUARD
Podľa funkcie MMS
S odosielaním MMS
S odosielaním na e-mail
4G-3G FOTOPASCE

32GB SD karta, 8ks batérií ZDARMA !

Fotopasca ScoutGuard MG984G-30mHD predstavuje najpokročilejšiu zbraň pre riešenie ochrany chát, domov, automobilov, záhrad a iných vecí.  Najväčšou prednosťou je veľmi rýchle odosielanie záznamov vďaka 4G modemu a to vrátane videa v tej najlepšej možnej kvalite.

Molnus online cloud zdarma!

Väčšina ľudí podľa našich skúseností si zakúpi fotopascu a každý druhý má problémy s nastavením. Molnus je tu pre vás, aby vám pomohol a uľahčil nastavenie.  Stačí si založiť účet a spárovať fotopascu. Nikdy viac nebudete mať problémy s nastavením! Pozrite sa na podrobný návod – TU.

Prenos fotografií i videa! 

Fotopasca ScoutGuard MG984G-30M predstavuje to najlepšie na trhu. Rieši riešenie ochrany s pokročilými funkciami. Podpora 4G LTE sietí s možnosťou odosielania obrázkov a video záznamov vo vysokom rozlíšení v krátkom čase. Najväčšou prednosťou sú kvalitné záznamy s tou najlepšou čitateľnosťou a extrémna citlivosť pohybového senzora až na 25 metrov.

Fotopasca ScoutGuard MG984G-30M je prvá medzi 4G LTE fotopascami s možnosťou prenosu záznamu vo vysokom rozlíšení v reálnom čase. Extrémny a pritom neviditeľný prísvit 940 nm prisvieti až na vzdialenosť 20 metrov. Patentovaná technológia pohybového senzora zaznamená pohyb do 30 metrov.

Vysoká kvalita s dôrazom na detail to je BolyRaw

Pokročilá technológia BolyRaw kladie dôraz na kvalitu záznamu a detail. Vďaka technológii BolyRaw sa fotopasca MG984G-30M posúva ďaleko pred konkurenciu. Nastavenie rozlíšenia fotografií až do veľkosti 30MP a video v norme 1080P 1920 × 1080 bodov.

Pokročilá nočná scéna

Nočná scéna je alfa-omega všetkých fotopascí. Fotopasca MG984G-30M používa vysoko svietivé neviditeľné infra diódy s vlnovou dĺžkou 940 nm. Fotopasca v noci zaobstará kvalitné záznamy, ktoré poslúžia do vzdialenosti 15 metrov na identifikáciu páchateľa. Na účely poľovníctva a sledovvanie zveri je fotopasca schopná prisvietiť až na vzdialenosť 25 metrov.

Najlepšia citlivosť PIR čidla na trhu. Pokročilá nočná scéna

Fotopasca používa patentovaný systém PIR čidla, vďaka ktorému patrí k špičke medzi fotopascami. Detekčný rozsah fotopasce je 3 až 30 metrov v závislosti na monitorovanom subjekte a podmienkach inštalácie.

Páchateľ fotopasci neunikne ani vo vzdialenosti 20 metrov. Monitorovanie zveri sa bežne pohybuje do 15 metrov. Automobily a väčšie subjekty fotopasca zaznamená na 30 metrov.

Fotopasca disponuje pokročilým manažmentom časovačov s možnosťou naprogramovania fotopasce na konkrétny deň v týždni. O prehľadné a jednoduché nastavenie sa postará veľká, integrovaná LCD obrazovka. Fotopasci nechýbajú vychytávky ako je diaľková správa alebo laserové ukazovadlo pre presné zameranie.

Najväčšie prednosti:

· Podporuje cloud Molnus

· Rýchlosť prenášania záznamu

· Technológia BolyRaw vytvorí fantastické zábery

· SMS diaľková správa pre ovládanie fotopasce z domu

 

Fotopasca je vhodná:

· Na ostrahu majetku: domov, garáží, záhrad, a.i .

· Monitoring zveri: oceníte predovšetkým nadštandardnú citlivosť a výbornú kvalitu fotografií

· Ak vyžadujete pokročilý management časovačov

 

 

Ako fotopasca funguje v praxi

· Fotopasca po inštalácii stráži miesto Vášho záujmu. V prípade narušenia fotopasca zaznamená pohyb a podľa nastavenia urobí záznam.

· Záznam je fotopascou ihneď odosielaný podľa nastavenia na mobilný telefón alebo email.

· Fotopasca prechádza opäť do režimu stráženia a celá procedúra sa môže opakovať.

 

Diaľková aktivácia / deaktivácia

V rámci aktívnej diaľkovej správy môžete fotopascu na diaľku ovládať a vypnúť tak napríklad činnosť odosielania alebo predĺžiť / vypnúť fotenie.

Rýchle a pohodlné nastavenie

Menu fotopasce je prehľadne rozdelené do tematických záložiek. Extrémne veľká a jemná LCD obrazovka vám umožní rýchle a pohodlné nastavenie.

České menu

Áno

Diaľkový ovládač

Nie

Diaľková správa

Áno, Android OS alebo SMS

4G/GPRS (prenosy na e-mail)

Áno, Natívna podpora 4G

3G/GPRS (prenosy na e-mail)

Áno, V miestach bez 4G prechádza na 3G/2G

GSM brána

Áno

Počet možných odoslaných MSS/emailov       

0 (neobmedzene) až 99

Podpora bezdrôtových čidiel

Nie

Zobrazovací senzor

CMOS senzor 12 megapixelov

Objektív

F = 2.8mm / FOV (uhol záberu) = 60°

Rozlíšenie fotografií

až 30 MP

Záznam videa

1080 P 1920x1080 bodov

Rozlišení MMS zpráv

MMS = VGA/ email = natívne rozlíšenie

Pamäť

SD karta (8 až 32 GB)

Neviditeľný prísvit

Áno

Typ osvetľovacej jednotky

led-diódová 44 ks

IR blesk

25 metrov, 940 nm

Vzdialenosť snímania PIR senzorov

až 30 m pri 20 °C normálnej citlivosti

Výdrž na batériách

3 až 6 mesiacov

Výrobca

ScoutGuard

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na Fotopasce-lacno.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie